2733
2739
عنوان

میخام ۱۸ماهگی دومی، برای سومی اقدام کنم...

| مشاهده متن کامل بحث + 15108 بازدید | 949 پست
بچه دومت هنوز به اذیت نرسیده.احتمالا کولیک هم نداشته.و بیخوابی نکشیدی.بذار راه بیفته دعواهاش. مراقبت ...

کولیک نداشت شکر خدا، ولی هم بیخوابی داره هم بستری شد هم اذیتای خودشو داره هم پسر اولم هنوز ریفلاکس داره و هیچ شبی بدون اسپری و قرصاش نمی‌خوابه

یکم مهربونتر باش🥲

پیش_داوری_نکنیم#  

از من مرا بگیر و خودت را به من بده یا حسین❤️
نه نه،بچه من کلا هیچ حرفی گوش نمیده هیچیاااا🤦🏻‍♀️فک کن داره از رو مبل میوفته میگم وای داری می افتی ...

آخی بازیگوشه😍😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه منم اینجور بد بالاخره میگذره همیشه رو مدار ناراحتی نمیچرخه دنیا هر سنی اذیتهای خودشو داره باید ز ...

موافقم، آدمیزاد بلخره آزمایش میشه و سختی های مختلف تو مسیر زندگیش میان، چه بچه بیاری چه نیاری

خب من ترجیح میدم آزمایش و سختیم تو این مسیر باشه که یه نی نی معصوم بیاد توی زندگیم و به شیعه امیرالمومنین خدمت کنم و برا چنتا بچه مسلمون پاک کوچولو سفره بندازم و براشون زحمت بکشم😍

م باردارم ویار شدید دارم از درد رفلاکس قرص دمیترونم و که دکتر داده نمیخورم میگم وقتی رو معده و دستگا ...

نهدداروتو بخور، اون اثر منفی رو بچه نداره.

ولی در کل سبک تغذیه تو اصلاح کنی رفلاکس خودتم بهتر میشه.

آب با غذا نخور، غذا های اسیدی نخور، با شکم پر دراز نکش و نخاب، کافئین مصرف نکن 

2728
عزیزم اسمش عشق کردن با بچه ست دلقک بازی نیستا اینو جدیدا باب کردن خب اگه قراره نه بچه بیاریم نه باها ...

حرفایی کدمن حال نداشتم بگمو گفتی، ممنونم ازت😂👍

ماکه الانشم سخت نمیگیریم اما الانم هستن که چنتا میارن به قدیم و جدید نیست دید ادماست چجور برخورد کنن ...

چقد حرفای منو میزنی عاشقتم😂😍

2740
تصمیم قشنگی گرفتین آفرین ضمن اینکه به سلامتی تونم اهمیت میدید  فاصله من و خواهر برادرام 3 سال ...

دقیقا فانتزی ها من همیناست😍

نه بابا چه تاثیری بذاره😂 من اصن درباره تعداد بچه هام حتا نظر کسی رم نمیخام چون مطمئنم که زیااااد بچه میخام، ولی بین این که ۱۸ماهگی اقدام کنم یا ۲۴ماهگی موندم فقط.

دعا میکنم خدا برات بهترین ها رو رقم بزنه🥰❤️

اره دقیقا متاسفانه بخاطر همینه بچه های الان همه دارن لوس و تنبل میشن چون پدر مادر زیادی همه چیو براش ...

دقیقا. من هیچوقت به پسرام همچین ستمی نمیکنم

من پسرامو با رفاه متوسط، ولی خودساخته و اهل صرفه جویی بار میارم، طوری که پسرم میاد بغل دستم میگه مامان آبو ببند اسراف میشه خدا ناراحت میشه😍

کوچیکه هیچی خرید سیسمونی نداشت، بجز چن دست لباس و شیشه شیر، که برند های خوب ایرانی توی آف خریدیم براش, بدون ریخت و پاش.

گهواره و کالسکه رو که از موقع یاسین سالم نگه داشتم، لباسای سالمش رو هم نگه داشتم و تن محسن میکنم. دو سه تا هم جغجغه خریدم چون پسرم همه مال خودشو ترکونده بود😂

ببخشید چرا شیر نمیدید؟ به اولی هم اصلا شیر ندادید؟

اولی وقتی به دنیا اومد عمل شد و تا ۴۰ روز مطلقا ناشتا بود و هیچچچچی نخورد، دیگه شیر منم خشک شد و اونم یادش رفته بود مکیدن رو.

دومی هم تا دو سه ماه همه تلاشمو کردم ولی ظاهرا کلا شیرم کمه، نه وزن میگرفت نه سیر میشد خیلی دوتامون اذیت بودیم، دیگه منم تسلیم شدم، دیدم توی ۲ماه ۱۲کیلو اضافه کردم بخاطر مکمل هایی ک خوردم تا شیرم خشک نشه. و دیدم داره به شلامتیم آسیب جدی میزنه، درحالیکه شیرم هم درست نمیشه...

بچه کم داشتن هم ظلم در حق بچه س هم خودشون  بچه از تنهایی گوشه گیر و افسرده میشه  پدر ...

👍👍👍👍

من بچه میارم تا به بچه هام یه خونواده گرم و چنتا رفیق صمیمی به نام خواهر و برادر هدیه بدم❤️

دقیقا. من هیچوقت به پسرام همچین ستمی نمیکنم من پسرامو با رفاه متوسط، ولی خودساخته و اهل صرفه جویی ب ...

افرین به شما خدا پسرات برات حفظ کنه ❤️🌹معلومه مامان خوبی هستی و بچه هات و درست تربیت میکنی

اولی سه سال و ۸ ماه دومی ۵ماه و ۵ روز

خب چرا میخوای سومی رو بیاری 

دوتا دختر یا دوتا پسر داری میخوای سومی برعکس باشه

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
پس بچه فقط در نقش پرستار پیری و کوری هست؟  عجب

از این همه زیبایی و عشق مادر و فرزندی، از کمک به همدیگه، از دست همو گرفتن و پناه روزای سختی هم بودن

فقط همین تعبیر بی روح بی احساس به ذهنت رسید؟

2706