2733
2734
عنوان

سریال هیجانی و ترسناک کره ای

| مشاهده متن کامل بحث + 1687 بازدید | 45 پست
خواهش فیلم یک مکان ساکت مخصوصا یکش خیلی هیجان انگیزهههه من یجاهایی خودمم نفسمو حبس کرده یودم 😂

توطئه آمیز مخصوصا ۱

خاموشی یا چراغهای خاموش

بدخیم

دنبالم کن یا راه فراری نیست

جزیره شاتر رو دیدی؟ اگه ندیدی ببین بزرگترین فیلم معمایی و رازآلوده. جوری که هرکی دیده نفهمیده فیلم ...

ترسناکه ؟

کانال فروش لباس بچگانه(توی روبیکا )  دارم اگر خواستین بهم بگین لینکشو بدم 🌾🌾🌾 این قشنگه که من تو دل زمین پچ پچ میکنم ولی تو توی عرش آسمون میشنوی 💗 عماد من 🤍 ممنونم ازت به خاطر نعمت هایی که بهم دادی چه اونایی که بعدا ارزششونو فهمیدم   چه اونایی که فهیدمو یادم رفت تشکر کنم ؛ دوستان تو تاپیکای فان و باحال تگم کنید ممنون میشم ، ماچ ،بای   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدی؟من نگاه کردم برام هیجان نداشت. چرا من هرچی نگاه میکنم دیگه هیچ فیلمی برام هیجان نداره😐

خوب شد گفتی بزار اینو بگم که استارترم ببینه 

من خودم اصلا فیلم ترسناک نگاه نکیکنم خیلی میترسم  تا چند شب از ترس نمیتونم بخوابم تخیلمم قویه کلن اذیت میشم مخصوصا اونایی که روح و جن اینا دارن .حتی این فیلم ماهمه مرده ایمم هم ندیدم

درنتیجه این فیلمایی که گفتم برا کسایی که خوراک فیلم ترسناکن  یه چیز معمولیه 

کانال فروش لباس بچگانه(توی روبیکا )  دارم اگر خواستین بهم بگین لینکشو بدم 🌾🌾🌾 این قشنگه که من تو دل زمین پچ پچ میکنم ولی تو توی عرش آسمون میشنوی 💗 عماد من 🤍 ممنونم ازت به خاطر نعمت هایی که بهم دادی چه اونایی که بعدا ارزششونو فهمیدم   چه اونایی که فهیدمو یادم رفت تشکر کنم ؛ دوستان تو تاپیکای فان و باحال تگم کنید ممنون میشم ، ماچ ،بای   
هیجان میخوای تریفیر ۱ و ۲ اسم دیگه فیلم

تورو خدا اینا چیه من امشب نمیتونم بخوابم 

2731
خواهش فیلم یک مکان ساکت مخصوصا یکش خیلی هیجان انگیزهههه من یجاهایی خودمم نفسمو حبس کرده یودم 😂

مزرعه

تسخیر

قط

غبرستان حیوا

نزول ۱ و ۲

آماده باشی یا نه

رنجور

تپه های سرخ

شوم ۱ و ۲

دختری در زیر زمین

@aretmis      آرتمیس لطفاا دیگه نفرست حداقل اگرم برا اسی میفرستی نظر منو ریپلی نکن 

من تخیلم قویه پوستراشم میبینم میترسم 😢

سکوت مطلق یا سکوت مرگبار

نفر بعدی تو هستی پر از هیجانه عالی

وحشت در امیتی ویل

قطع نکن

غبرستان حیوانات

سکوت مطلق یا سکوت مرگبار نفر بعدی تو هستی پر از هیجانه عالی وح ...

😐😐😐

2740
@aretmis      آرتمیس لطفاا دیگه نفرست حداقل اگرم برا اسی میفرستی نظر منو ریپلی نکن& ...

واقعا؟😅😂🤣 ترس نداره که تموم شد

خب بزار چندتا بگم که ترسناک نیست هیجانیه

نزول ۱ و ۲

چراغهای خاموش

بدخیم

سکوت مرگبار یا سکوت مطلق

جزیره شتر

نوع چهارم

آسمان تاریک

قطع نکن

نفر بعدی تو هستی

اینا ترسناک نیست بعضیهاشون معمایی و رازآلوده

بعضیهاشونم هیجانی

خوب شد گفتی بزار اینو بگم که استارترم ببینه  من خودم اصلا فیلم ترسناک نگاه نکیکنم خیلی میترسم& ...

نه من نمیترسم شبها هم تنهام شوهرم همیشه شبکاره چراعهارو خاموش میکنم با هندزفری تو تاریکی آخ چه حالی میده لذت داره😅

وای دختر ترس نداره که من اینارو تو تاریکی با هندزفری تنها میبینم

بعد اینکه فیلم تموم شد چی ،من تازه اونموقعس ک شخصیتارو همه جا میبینم 

ب هر حال هرکسی یه سلیقه ای داره دیگه

بعد اینکه فیلم تموم شد چی ،من تازه اونموقعس ک شخصیتارو همه جا میبینم  ب هر حال هرکسی یه سلیقه ...

بعد اینکه فیلم تموم میشه دیگه تموم شده میخوابم راحت😁 فیلمه دیگه.

۱۳سالم بود Exorcist یا همون جگیر و دیدم.

اگه عکس اونو میزاشتم دختر تو دیگه میرفتی تو کما که😅

2706