2737
2739
عنوان

سریال هیجانی و ترسناک کره ای

| مشاهده متن کامل بحث + 1690 بازدید | 45 پست
[QUOTE=248448640]موش رو دیدی؟؟؟ اگه ندیدی ببین ک اصن نمیدونم با چ جمله ای توصیفش کنم....وحشتناک عالی ...

نههههه کاراگاهی هس بعد انقد شوکه کنندس هیچیشو نمیتونی حدس بزنی من ۳ماه افسردگی گرفتم بعد دیدنش الانم باز حالم بد شد خیلی قشنگه درباره ی قاتل زنجیره ای هس

دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر، کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست🌱
مرسیییی

خواهش فیلم یک مکان ساکت مخصوصا یکش خیلی هیجان انگیزهههه من یجاهایی خودمم نفسمو حبس کرده یودم 😂

کانال فروش لباس بچگانه(توی روبیکا )  دارم اگر خواستین بهم بگین لینکشو بدم 🌾🌾🌾 این قشنگه که من تو دل زمین پچ پچ میکنم ولی تو توی عرش آسمون میشنوی 💗 عماد من 🤍 ممنونم ازت به خاطر نعمت هایی که بهم دادی چه اونایی که بعدا ارزششونو فهمیدم   چه اونایی که فهیدمو یادم رفت تشکر کنم ؛ دوستان تو تاپیکای فان و باحال تگم کنید ممنون میشم ، ماچ ،بای   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تلفن سیاه  یک مکان ساکت ۱ و ۲  جعبه پرنده  اینا ژانرشون ترسناکه ولی جن من چیز ندار ...

وای بلک فون خیلی قشنگ بود من چقد جیگرم حال امد صحنه های اخرش

وای بلک فون خیلی قشنگ بود من چقد جیگرم حال امد صحنه های اخرش

اخ گفتی من گریم گرفت !

کانال فروش لباس بچگانه(توی روبیکا )  دارم اگر خواستین بهم بگین لینکشو بدم 🌾🌾🌾 این قشنگه که من تو دل زمین پچ پچ میکنم ولی تو توی عرش آسمون میشنوی 💗 عماد من 🤍 ممنونم ازت به خاطر نعمت هایی که بهم دادی چه اونایی که بعدا ارزششونو فهمیدم   چه اونایی که فهیدمو یادم رفت تشکر کنم ؛ دوستان تو تاپیکای فان و باحال تگم کنید ممنون میشم ، ماچ ،بای   
2731
اخ گفتی من گریم گرفت !

منم مخصوصا اون بچه گریفن ک قفل دوچرخشو ورداشته بود اینو راهنمایی میکرد ولی خیلی قشنگ بود...

2740

اهانkingdomرو هم ببین کره ای زامبی هس درباره ی پادشاس ک زنش واسه زنده نکه داشتنش تبدیلش میکنه ب زامبی خیلی قشنگه اسپین اف هم داره بعدش

خانه شیرین

هشتگ زنده

ایستگاه سئول

Rampant

شادی

همه اش کره ای😂

ولی من اگه مخترع بودم یه موبایلی اختراع میکردم که وقتی ضربان قلبت وایمیسه، بطور خودکار منفجر بشه😂ستار العیوب فقط هودی، هم شکم رو کوچیک نشون میده، هم پهلو ها اصن دیده نمی‌شه///😂😂
منم مخصوصا اون بچه گریفن ک قفل دوچرخشو ورداشته بود اینو راهنمایی میکرد ولی خیلی قشنگ بود...

اره 

خواهش فیلم یک مکان ساکت مخصوصا یکش خیلی هیجان انگیزهههه من یجاهایی خودمم نفسمو حبس کرده یودم 😂

جدی؟من نگاه کردم برام هیجان نداشت.

چرا من هرچی نگاه میکنم دیگه هیچ فیلمی برام هیجان نداره😐

جزیره شاتر رو دیدی؟ اگه ندیدی ببین بزرگترین فیلم معمایی و رازآلوده.

جوری که هرکی دیده نفهمیده فیلم چی میشه چون هر کس با دیدن فیلم از موضوعش یه چیز برداشت و تحلیل میکنه.

2706