2410
2553
عنوان

سریال هیجانی و ترسناک کره ای

1595 بازدید | 45 پست

سلااام من همین دیروز سریال ماهمه مرده ایم که کره ایه هم هستو دیدم ولی متاسفانه یه فصل بوده فعلا کلی هم کیف کردم..

جز این سریال و سریال اسکویید گیم اگه سریال دیگه ای هست تو این سیک لطفا معرفی کنید 🥲حالا کره ای هم نباشه طوری نیست فقط عاشقانه اصلا نباشه😂

حتما باید کره ای باشه من چند تا میدونم 

کانال فروش لباس بچگانه(توی روبیکا )  دارم اگر خواستین بهم بگین لینکشو بدم 🌾🌾🌾 این قشنگه که من تو دل زمین پچ پچ میکنم ولی تو توی عرش آسمون میشنوی 💗 عماد من 🤍 ممنونم ازت به خاطر نعمت هایی که بهم دادی چه اونایی که بعدا ارزششونو فهمیدم   چه اونایی که فهیدمو یادم رفت تشکر کنم ؛ دوستان تو تاپیکای فان و باحال تگم کنید ممنون میشم ، ماچ ،بای   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
به من میشه بگی؟! 

تلفن سیاه 

یک مکان ساکت ۱ و ۲ 

جعبه پرنده 

اینا ژانرشون ترسناکه ولی جن من چیز نداره بیشتر هیجان انگیزن

کانال فروش لباس بچگانه(توی روبیکا )  دارم اگر خواستین بهم بگین لینکشو بدم 🌾🌾🌾 این قشنگه که من تو دل زمین پچ پچ میکنم ولی تو توی عرش آسمون میشنوی 💗 عماد من 🤍 ممنونم ازت به خاطر نعمت هایی که بهم دادی چه اونایی که بعدا ارزششونو فهمیدم   چه اونایی که فهیدمو یادم رفت تشکر کنم ؛ دوستان تو تاپیکای فان و باحال تگم کنید ممنون میشم ، ماچ ،بای   
2714
خیلی ممنون پس به جای جن چی دارن؟!  زامبی؟!

نه زامبی ندارن 

اولی یه قاتله که بچه ها رو میدزده و میبره بکشه یه پسره رو میدزده و اون با روح بچه هایی که قبلا کشته شدن ارتباط برقرار میکنه خیلی باحاله

دومی یسری موجودات نمیدونم فضایی ان چیچی ان به زمین حمله کردن 

سومیم  اینطوریه که مردم وقتی یه موجودیو میبینن خودکشی میکنن و...

خواهش میکنم 🌹🧡

نه فرقی نداره کلا زامبی و هیجانی دوستدارم

گفتم بالا

2706