2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزدلمی❤️❤️تجربه کردم این روزارو  کنکور بدترین تجربه زندگیم بود میگذره، از اون بدتر میاد...& ...

حاجی زدی نابود کردی روحیرو که حداقل بگو بهتر میاد

کانال فروش لباس بچگانه(توی روبیکا )  دارم اگر خواستین بهم بگین لینکشو بدم 🌾🌾🌾 این قشنگه که من تو دل زمین پچ پچ میکنم ولی تو توی عرش آسمون میشنوی 💗 عماد من 🤍 ممنونم ازت به خاطر نعمت هایی که بهم دادی چه اونایی که بعدا ارزششونو فهمیدم   چه اونایی که فهیدمو یادم رفت تشکر کنم ؛ دوستان تو تاپیکای فان و باحال تگم کنید ممنون میشم ، ماچ ،بای   
2731
من عصری رفتم تاناکورا ی پیراهن خریدم واس سرکارم الانم کیفمو مرتب کردم شوهرمم بیرونه ،خانمی ک شما باش ...

مبارکت به شادی بپوشی جیگر 

از زندگیم خستم اشتباهات بزرگی کردم دارم تاوان پس میدم

واقعا چهل کیلویی؟خیر دیگه نپرسید
خوبه ک خستگیت از خستگیای خوبه

والا مثه چی پشیمونم ما هتل و... رزرو کردیم الان دو روزه پسرم میخواد دندون دربیاره خیلییییی اذیت میکنه کارش شده جیغ و گریه کاش میشد کنسل کنم 

بخند غم تو دنیارو عوض نمیکنه🥰
من عصری رفتم تاناکورا ی پیراهن خریدم واس سرکارم الانم کیفمو مرتب کردم شوهرمم بیرونه ،خانمی ک شما باش ...

یعنی اینقدر بدم میاد بعد حمام باید موهام رو خشک کنم دقیقا حرصم میگیره تازه از حمام آمدم 😂

شبی ساحل نشین خنده ام باش که لبخند من دریای درده...!A

خیلییییی بد

خدایا شکرت که آرزوم برآورده شد😍فردا حرکت می‌کنیم و برای اولين بار آقای مهربونمو زیارت میکنم❤ امام حسینم خیلی امسال گریه کردم خیلی دوست داشتم بیام وقتی همه رفتن اربعین جاموندم😭دلم خیلی شکست 💔 حالم بد شد دلبستم بع اربعین ساله دیگه نذار دلم بازم بشکنه من عاشق دیدن یه بار حرمتم نزار با این عشق بمیرم 🥲میشه واسه کربلایی شدنم یه صلوات بفرستید😭🙏 ❤اللهم الرزقنا شهادت ❤
2740
مبارکت به شادی بپوشی جیگر  از زندگیم خستم اشتباهات بزرگی کردم دارم تاوان پس میدم

قربونت بشم مرسی، ببین اینا واست خاطره میشه فقط و فقط ب گذشته ات فک نکن خودتو اذیت میکنی عوضش درس بگیر ازشون و سعی کن تکرارشون نکنی،مطمئن باش خدا واست برنامه های خفن دیگه ای درنظر داره اگه خودت تلاش کنی امیدداشته باش عزیزم🫂

دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر، کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست🌱
والا مثه چی پشیمونم ما هتل و... رزرو کردیم الان دو روزه پسرم میخواد دندون دربیاره خیلییییی اذیت میکن ...

قاشق چایخوری بزار یخچال یکم خنک شه 

بزاره رو لثش یکم بهتر میشه 

کانال فروش لباس بچگانه(توی روبیکا )  دارم اگر خواستین بهم بگین لینکشو بدم 🌾🌾🌾 این قشنگه که من تو دل زمین پچ پچ میکنم ولی تو توی عرش آسمون میشنوی 💗 عماد من 🤍 ممنونم ازت به خاطر نعمت هایی که بهم دادی چه اونایی که بعدا ارزششونو فهمیدم   چه اونایی که فهیدمو یادم رفت تشکر کنم ؛ دوستان تو تاپیکای فان و باحال تگم کنید ممنون میشم ، ماچ ،بای   
ولی من فک نکنم بدتر از کنکور باشه مگه تو شرایط من باشی و کنکور تنها راه نجات باشه قبول نشی و تا آخر ...

من تو منگنه بودم

تازه عاشقم شده بودم خانوادم فاز گرفته بودن ک واویلا دختره از دست رفت

جدایی و عشق و دعواهای خانواده و... مرگ برام شیرین نر بود

کنکور قبول شدم

با طرفم ازدواج کردم 

الانم رو ندارم برگردم و از زندگیم راضی نیستم دروغکی میگم راضیم... 

بچسب به درست فقط این دعواها میگذره مهم اون هدفی که باید بهش برسی

واقعا چهل کیلویی؟خیر دیگه نپرسید
یعنی اینقدر بدم میاد بعد حمام باید موهام رو خشک کنم دقیقا حرصم میگیره تازه از حمام آمدم 😂

اخ گفتی بخدا دهن خودمم صاف شد اونروز موهام گیر کرد پشت سشوار شوهرم انقد خندید منم گریه میکردم😹😹😹

دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر، کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست🌱
قاشق چایخوری بزار یخچال یکم خنک شه   بزاره رو لثش یکم بهتر میشه

دهنشو باز نمیکنه اصلا الان ب زوووور با چه گریه ای یکم ژل زدم ب دندوناش 

بخند غم تو دنیارو عوض نمیکنه🥰