2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عصری رفتم تاناکورا ی پیراهن خریدم واس سرکارم الانم کیفمو مرتب کردم شوهرمم بیرونه ،خانمی ک شما باشی دیگه میرم موهامو خشک کنم  چرا بی حوصله ای میرفتی ی دور میزدی

دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر، کز دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست🌱
2728

من حالم هم خوبه هم بد 🤧🤕

عشقم پس فردا میره یه جایی ۲۵روز نمیبینمش 

دلم براش تنگ میشه 🥺یه روز درمیونم میزنمش عادت کردم 

یکم برا زندگیمون راه داریم باید صبر کنیم بهم برسیم 

قربان وجودت که وجودم ز وجودت شده موجود 😍💞
2740
از استرس دارم‌میمیرم امشب تاریخ تب پسرمه قلبم داره وایمیسته از استرس خدا برای هیچکسی نخواد این حال م ...

😔خدایا خودت معجزه کن 

ما را از “چوب خدا” ترساندندولی…به “بوسه خدا” امیدوارمان نکردنددر حالیکه خداوند کلامش را با “الرحمن و الرحیم” آغاز می کندبارش بوسه های “بی منت” خداوند را برایتان آرزومندم
بددددد احساس خفگی دارم کنکور قبول نشدم مامانم شبانه روز بام دعوا میکنه ازم متنفر شده 

عزیزدلمی❤️❤️تجربه کردم این روزارو 

کنکور بدترین تجربه زندگیم بود

میگذره، از اون بدتر میاد... 

واقعا چهل کیلویی؟خیر دیگه نپرسید
یه گوشه از خونه مستقر شدم و کم کم دارم رو میدم تازه پریودم هستم.خین وخین ریزی.

ینی چی رو میدم 🤔

کانال فروش لباس بچگانه(توی روبیکا )  دارم اگر خواستین بهم بگین لینکشو بدم 🌾🌾🌾 این قشنگه که من تو دل زمین پچ پچ میکنم ولی تو توی عرش آسمون میشنوی 💗 عماد من 🤍 ممنونم ازت به خاطر نعمت هایی که بهم دادی چه اونایی که بعدا ارزششونو فهمیدم   چه اونایی که فهیدمو یادم رفت تشکر کنم ؛ دوستان تو تاپیکای فان و باحال تگم کنید ممنون میشم ، ماچ ،بای   
عزیزدلمی❤️❤️تجربه کردم این روزارو  کنکور بدترین تجربه زندگیم بود میگذره، از اون بدتر میاد...& ...

ولی من فک نکنم بدتر از کنکور باشه مگه تو شرایط من باشی و کنکور تنها راه نجات باشه قبول نشی و تا آخر عمر بیچاره شی