2733
2734
عنوان

از بلاکی درم آورد چی بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 787 بازدید | 55 پست

عزیزم بعضی چیزها ر و زمان حل میکنه 

ای کاش ب جای جوابش رو دادن از اول اون آقا رو. بلاک میکردی

ولی الانم معذرت خواهی کردی باید دو.باره خودش بهت اعتماد کنه

تلفنی سخته باهاش قرار بذار حضوری همه چیز بهتر پیش میره

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
امروز خودمو کشتم نیومد میگه بیکار نیستم برات وقت بذارم😔حتی ی دیقه هم نمیام

میگم که زمان بده خودش دلتنگ میشه نرم میشه من دقیقا تجربه اینو داشتم

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!
بخون بعد نظر بده دوس پسر کجا بود این آقا قبلا باهام دوس بوده ک خیانت کرد، ازدواج کرد، الان دوباره ...

تو چرابلاکش نکردی 

چراجواب دادی؟

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
شماره اون نامرد رو بدع نامزدت تا حسابش برسه و بعدش شما دیگ با اون کات کردی پیام داد جواب نده اصلا

دنبال شری

گاهی اوقات باید لبخند ساختگی به تن وانمود کنی که هرگز چیزی اتفاق نیفتاده است.و این تسلیم شدن نیست بزرگ شدن است. 

چیزی نشده که مگه چه پیامی دادی بهش؟بنظرم اگه قرار نبود دیگه با اون آقا رو در رو بشی اصلا نباید در موردش به نامزدت میگفتی که حساس بشه..اون آقا رم بلاک کن سیمکارتتو عوض کن زندگیتو بکن

از زیرو رو شدن زندگیتون‌نترسید...شاید زیرش ته دیگ سیب زمینی باشه خب                      مدافع برابری جنسیتی😌 #از_خودمون_شروع_کنیم
2706