2737
2734
عنوان

از بلاکی درم آورد چی بگم

| مشاهده متن کامل بحث + 742 بازدید | 55 پست
انقدر تعصبی نباشین منم اگه باشم اول محترمانه میگم که دارم ازدواج میکنم و پیام نده بعدش بلاک  

بیا اینم نتیجه تعصبی نبودن بزار زور بزنه تا اعتماد نامزدشو جلب کنه با کوچیکترین کارش نامزدش شک میکنه... چه ارزشی داره یه جواب دادن 😂 

گاهی اوقات باید لبخند ساختگی به تن وانمود کنی که هرگز چیزی اتفاق نیفتاده است.و این تسلیم شدن نیست بزرگ شدن است. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا پیام بده اما کوتاه استوری براش بذار هاید کن بقیه نبینن اگه دوس نداری ببین ریپ میزنه اما مردا ی ...

آره لج کرده

هم لج کرده هم میخاد تنبیه کنه

می‌ترسه تو زندگی بیفتیم دلم هنوز باهاش باشه

از بلاکی درم آورده اما پیجش برام قفله😕

همه پیاماشو بهش گفتم تو ک دوساله رفتی دنبال چی ای ازین حرصش گرفتع😔 میگه میگفتی بتوچه بلاک میکردی

یکم بهش حق بده،الان فک می‌کنه شما پیامهای دیگه ای هم داشتین،شاید گذر زمان حلش کنه،

دل من هواتو کرده🤕
2728
آره دقیقا منم نظرم همینه الان چیکار کنم بهش چی بگم چجوری آرومش کنم

اولا اینکه خیلی پیام بهش نده کلافش کنی 

دوم سعی کن ببینیش اگه ببینی وبغلش کنی یکم محبت کنی مردا با دیدن دلشون ارومتر میشه

بعد سعی کن اطمینان خاطر بدی بهش بگو من نمیدونستم اینکارم اشتباهه من بلد نبودم این اخلاق بده وگرنه قصدم این بود که شرش از زندگیم برداشته بشه

عزیزم نگران نشو بعد یع مدت درست میشه

بیا اینم نتیجه تعصبی نبودنش بزار زور بزنه تا اعتماد نامزدشو جلب کنه با کوچیکترین کارش نامزدش شک میکن ...

خب مشکل از نامزدشه من از این موردا زیاد دیدم که ینفر مزاحم طرف میشه شوهرش چرا باید قهر کنه؟😐چون بهش گفته دیگه پیام نده دارم ازدواج میکنم؟

خب مشکل از نامزدشه من از این موردا زیاد دیدم که ینفر مزاحم طرف میشه شوهرش چرا باید قهر کنه؟😐چون بهش ...

بهترین راه اینه که کلن جواب نده 

دیگه جواب دادی و طولش دادی که دوساله رفتی و فلان و بهمان که مشکل از نامزد بدبخت نیس 

دیگه خود دانید من حرفی ندارم 

خدا یار یاورتون 😚😂

گاهی اوقات باید لبخند ساختگی به تن وانمود کنی که هرگز چیزی اتفاق نیفتاده است.و این تسلیم شدن نیست بزرگ شدن است. 
2740
بهترین راه اینه که کلن جواب نده  دیگه جواب دادی و طولش دادی که دوساله رفتی و فلان و بهمان که م ...

اره راست میگی باید بلاک میکرد🤦🏿‍♀️😅ولی دلیل نمیشه نامزدش اینجوری قهر کنه و بخواد بخاطر همچین چیزی سریع کات کنه😐

اره راست میگی باید بلاک میکرد🤦🏿‍♀️😅ولی دلیل نمیشه نامزدش اینجوری قهر کنه و بخواد بخاطر همچین چیزی ...

مسلمن نامزدش قهره و حقم داره که ناراحت باشه 

کات میکرد گه کلن جوابشم نمیداد بنظرم 

قهره 

اسی باید دلشو ب دس بیاره