2737
2739
عنوان

سلمان رشدی ترور شد

| مشاهده متن کامل بحث + 2984 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا با ترور مخالفم حالا هرکی می‌خواد باشه  اونی هم که سلمان رشدی رو ترور کرده احمق بوده . چون ...

اولا مرتد اعلام شده کشتنش واجب بود

دومت میدونید کسی که مرتد بکشه چه جایگاهی داره؟

2728
اگه قرار به توبه بود سالها پیش باید توبه میکرد

بیخیال تفکرات ما فرق داره 

من اینکه میگید کشتنش واجب بود رو جور دیگه ای نگاه میکنم الان زندگی یه آدم و به تبع اون خانواده اش نابود شد .سلمان رشدی سالهاست تو محدودیت و ترس داره زندگی میکنه بنظرم همین مجازات براش کافی بود 

2740
بیخیال تفکرات ما فرق داره  من اینکه میگید کشتنش واجب بود رو جور دیگه ای نگاه میکنم الان زندگی ...

خب عزیزم ممکنه یه جامعه و جوان ها رو استغفرالله استغفرالله ، علیه خدا و پیامبر و امامان و قرآن بشورونه ، اونوقت باید اعدام بشه مثل قاتل که حکمش اعدامه ، البته در صورت رضایت ندادن خانواده مقتول 🙂😊 

خب عزیزم ممکنه ی ه جامعه و جوان ها رو استغفرالله استغفرالله ، علیه خدا و پیامبر و امامان و قرآن بشور ...

بنظرم مسلمانی  که بخواد با یه کتاب ایمانش بلرزه اصلا مسلمون نبوده فقط ادای مسلمونی در میاورده که بدرد هیچی نمیخوره این ادا در آوردن 

بنظرم مسلمانی  که بخواد با یه کتاب ایمانش بلرزه اصلا مسلمون نبوده فقط ادای مسلمونی در میاو ...

همین جوان هایی که مچ پاشون معلوم تو خیابون هم گناه میکنن 🙂 ، اگه قرار به این بود فقط یه درصد مردم مسلمون بودن 🤷🏻‍♀️ ، البته بنظر من اون جوان ها هم مسلمان واقعی نیستن 🙂😉😉🌹 ، پس چرا اونا رو مسلمون میدونید و این جوان هایی رو که ممکنه به بیراهه برن رو مسلمون نمیدونید ؟! 

همین جوان هایی که مچ پاشون معلوم تو خیابون هم گناه میکنن 🙂 ، اگه قرار به این بود فقط یه درصد مردم م ...

من اونها رو هم مسلمون نمی‌دونم 

والا بنظرم الان از هر چند هزار نفر یکی مسلمون واقعیه 

2706