2726

توهین+ فکر کنم قران رو هم دستکاری کرده بود 

و اره فیلمش رو دیدم چاقو زدن

میشه برا ثابت شدن شماره چشمم و افزایش ضخامت قرنیه م یخ صلوات بفرستی؟ منم‌ ارزو دارم بتونم لیزیک یا لازک کنم 🥺❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بله به فتوای امام خمینی که مهدورالدم اعلام کرده بودنش .نویسنده هندی الاصل کتاب آیات شیطانی

دختری از سادات هستم. بر دشمن مرتضی علی لعنت،ما بچه های مادر پهلو شکسته ایم. خیال کن که غزالم بیا و ضامن من شو💚🍃

ایندفعه دیگه به درک واصل میشه حرومزاده

🏴با آل علی هر که در افتاد وَر افتاد🏴یا حیدر کرار زند نقش به زودی بر پرچمِ سبزِ عربستانِ سقوطی🤩✌ ما برای بااااورهایمان جان میدهیم و به مرگ لبخند میزنیم ✌🤩 شما چی؟؟😉

یعنی چی ایات شیطانی؟

از پاهاییکه نمی‌توانند تورا به ادای نماز ببرند انتظار نداشته باش که تورا به بهشت ببرند،،،قبرها پر است از جوانانی که می‌خواستند در پیری توبه کنند...

کلا با ترور مخالفم حالا هرکی می‌خواد باشه 

اونی هم که سلمان رشدی رو ترور کرده احمق بوده . چون بخاطر این کارش دیگه نمیتونه درست زندگی کنه زندان و کلی اتفاقات منتظره که زندگی خودش و خانواده اش رو خراب میکنه 

سلمان رشدی یه هندی مسلمان هست که یه کتاب به اسم آیات شیطانی نوشته البته کتاب های دیگری هم داره و تو کتابش به اکثر دین ها اهانت کرده 

افراد مسیحی و یهودی و مسلمان زیادی تظاهرات کردن 

البته ترور ناشر ها و این مرتد بی دین غالبا ساختگی بوده و فقط برای نشون دادن جلوه بد اکثریت دین هاست 

2706