2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داداش من هنوبا۲۶سال سن مهرماه خواب مدرسه ومعلم میبینه بیدارمیشه خداروشکرمیکنه که خواب بود   &nb ...

منم بجای دخترم استرس شدید دارم نمی‌دونم چطور میتونم دوریشو روزی 5ساعت تحمل کنم 

آرامش سهم زندگیتون
2731
خیلی خوشگله ولی چرا اینقدر گرون منم امسال دخترم میره کلاس اول اصلا گیج موندم نمی‌دونم چی بخرم چی نخر ...

خیلی گرون بود کیف ها اینجا من زیر ۳۰۰ ندیدم البته اون ۳۰۰ تومنیا  قشنگ نبودن اغلب قدیمی بودن 

ببخشید اسی شما قراره لوازم تحریر چیا بخرین من هنوز هیچی نگرفتم موندم براش دفتر بگیرم یا بعد اینکه رفت مدرسه ازمعلم بپرسم که چندتا وچندبرگ بگیرم

آرامش سهم زندگیتون
2740
ببخشید اسی شما قراره لوازم تحریر چیا بخرین من هنوز هیچی نگرفتم موندم براش دفتر بگیرم یا بعد اینکه رف ...

بنظرم فعلا  مداد و پاک کن و جامدادی و خط کش و قمقمه و این چیزا بگیرید دفتر معلم میگه برای هر درس چند برگ میخواد و چجوریه 

بنظرم فعلا  مداد و پاک کن و جامدادی و خط کش و قمقمه و این چیزا بگیرید دفتر معلم میگه برای هر در ...

ممنون عزیزم انشاالله بسلامتی برن مدرسه وموفق باشن همیشه 🤲🤲

آرامش سهم زندگیتون
راستی شما تونستی دخترت رو مدرسه دولتی ثبت نام کنی

اره یه آشنا توی اموزش و پرورش پیدا کردم  فردا قرار هست برم  کارم رو درست کنه البته اگ نشه هم مدرسه غیر انتفاعی نمونه پیدا کردم همه گفتن عالی هست  هر کدوم شد میبرم ان شاالله 

2706