2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بجای دخترم استرس شدید دارم نمی‌دونم چطور میتونم دوریشو روزی 5ساعت تحمل کنم 

من پسرم الان از۱تا۵میره مهدکودک؛بهش نشون نده این استرس رو بذار مستقل باشه؛زنداییم ودخترش بشدت وابسته بودن من تو مدرسه مصیبت داشتم ازدستشون  

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2728
داداش من هنوبا۲۶سال سن مهرماه خواب مدرسه ومعلم میبینه بیدارمیشه خداروشکرمیکنه که خواب بود   &nb ...

وای خیلی وحشتناکه 😂

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
 یه بارشب خواب معلم ریاضیشو دید فرداش معلمش رو تو کوچه ای که محل کارش بوددید     ...

وای من بوی کیف و کفش نو برام کابوسهههه

یه معمار کوچولو 👷🏻‍♀️ک نویسنده هم هست✍🏻😍 و ی گوینده خوش ذوق ک برای مناسبت‌های قشنگ شما(مثل تولد عزیزانتون،سالگردازدواج و...)و حتی کتاب قصه صوتی ب اسم نینی هاتون میتونه کمکتون کنه😁💜برای اطلاعات بیشتر بهم درخواست دوستی بدید عزیزای دلم💋🌱
وای من بوی کیف و کفش نو برام کابوسهههه

چرا  من عاشق مدرسه بودم کتاباروباعشق جلدمیکردم روبرچسبا اسممومینوشتم ومیچسبوندم به کتاب...باعشق کتابارو بو میکردم  

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
2740
چرا   من عاشق مدرسه بودم کتاباروباعشق جلدمیکردم روبرچسبا اسممومینوشتم ومیچسبوندم به کتاب...باع ...

حال منو فقط داداش بزرگوارت میفهمه 😣😣