2737
2734
عنوان

اون کسایی که میگن با هیچ پسری نباید هیچ گونه ارتباطی برقرار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2777 بازدید | 219 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بشینم خونه پدرم تا بیان ؟😐البته من خودم تا حالا با کسی نبودم ولی طرز فکرتون اشتباهه

ن عزیزم دختر سنگین اونه که بقیه خواهانش باشن ن خودش بره برا خودش کسیو پیدا کنه دختر مثل مروارید داخل صدفه 

2728
درستش اینه که کاملا با هم آشنا باشند همو بشناسن ولی چت و بیرون رفتن و اینا این کار هارو نکنن حرف زد ...

سوپری سر محل نامحرمه

استاد دانشگاه نا محرمه

دلیل می شه باهاشون حرف نزد؟برای دوره الان جواب نمی ده

مگه مثل ما بلوچان 😑دیگه تو بلوچستانم باید این رسم مضخرف ازدواج بدون شناخت از بین بره تو داری به بقی ...

خیلی دلم برای دخترای بلوچ میسوزه ایشالله به امید ازادیشون استقلالشون 

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق
2738
مگه مثل ما بلوچان 😑دیگه تو بلوچستانم باید این رسم مضخرف ازدواج بدون شناخت از بین بره تو داری به بقی ...

خب گل عقد و نامزدی هست برای اشنایی رفت و امد هست برای اشنایی ولی اینکه خودت بری از داخل مجازی یکی رو پیدا کنی واقعا خیلی بد 

ازدواج سنتی هم قوانینی داره هردو قصد ازدواج دارن چند جلسه خواستگاریه چندماهم نامزدیه که با هماهنگی خانواده هاست بیرونم میرن کلی بعدش عقده چرافکر میکنین بعد روزاول خواستگاری سریع عقده؟؟

اما دوستی اول همو میبینن کلی تلاش میکنن قصد ازدواج پیدا کنه طرف بعد کلی تلاش که خانواده ها راضی بشن بعضیام اصلا شرایط ازدواجو ندارن وکلا یطرف سرکاره  

حَسْبُنَا اللَّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ نِعْمَ الْمَوْلى‏ وَ نِعْمَ النَّصیرُ»: خداوند ما را کفایت می کند، او بهترین وکیل و بهترین سرپرست و بهترین یاور است
دقیقا . بعضی ها خودشون رو خوب نشون میدن تا بعد عقد و ازدواج . بعد طلاق سخت میشه و کلی تبعات داره . ح ...

دقیقا موافقم من ازدواجم سنتی بود ی هفته ی عقد و بدون عروسی رفتم خونه شوهر الانم ۷ ماه خونی پدر برا طلاق

همیشه خدا بوده ک هوامو داشته تو سخت ترین لحظه زندگیم دستمو گرفته و بلندم کرده تا نفس میکشم شکرش را بجا میاورم
ن عزیزم دختر سنگین اونه که بقیه خواهانش باشن ن خودش بره برا خودش کسیو پیدا کنه دختر مثل مروارید داخل ...

درسته عزیزم اما دختر هم بدون شناخت نمیتونه ازدواج کنه میتونه اگر از کسی خوشش اومد قبل از رسمی شدن باهاش آشنا شه 

🤍اگر مشاور کنکور تجربی با وجدان و با هزینه ی دلخواه میخواید بهم درخواست بدین یه خانومی نذر کرده خدا جانم چقدر شرمنده ام که ما تو رو فقط بخاطر خواسته هامون میخوایم و وقتی به خواستمون رسیدیم فراموشت میکنیم /علاقه مند به گویندگی .دانشجوی حقوق
از نظر خیلیا دختر موجودیست فاقد هرگونه نیاز عاطفی و جنسی که باید در ۱۷ سالگی ازدواج کنه. اگرم ازدواج ...

دقیقاااا 

حق گفتی 

حتااااا باشوهر عقدی ام میگن نخواب ارزش خودتو حفظ کن سبک میشی 

خدا 🥲🥲🥲

اگه جوابتو ندادم به این نتیجه رسیدم که در برابر فهمیدن مقاومی  😑
افرین همین منظورم بود ولی زبونم نچرخید👏🏿

اخه خودم زخم خوردم خیلی اذیت شدم سر خواستگارای سنتی

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2706