2733
2734
عنوان

اون کسایی که میگن با هیچ پسری نباید هیچ گونه ارتباطی برقرار کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 2777 بازدید | 219 پست

ارتباط برای شناخت فرق داره، تو این نوع ارتباط شما دو نفر همدیگه رو مطالعه میکنید ، اخلاق همدیگه رو بررسی میکنید، بی هدف ،بدون اطلاع بزرگترها و صرفا برا وقت گذرونی و بگو بخند با هم ارتباط ندارید

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چرت میگن توجه نکن

خیلی هم درست میگن 

به خر الماس هم بدی یونجه میخواد بحث لیاقته 🤞🏻🖖🏻به ابن عباس فرمود : درباره چیزی که به تو مربوط نیست سخن مگو ، زیرا می ترسم به گناه دچار شوی ، درباره چیزی که مربوط به تو است نیز صحبت مکن ، مگر بدانی جای صحبت کردن است ، بسا از گویندگان که به حق سخن گفته اند ولی سرزنش شده اند. با دو کس بحث و جدال مکن ، شخص حلیم ، و شخص نادان . حلیم تو را عصبانی میکند و نادان اذیتت میکند ، در پشت سر برادر مومن خود همان چیزی بگو که دوست داری او پشت سر تو بگوید. چنان عمل کن همانند کسی که میداند از جرائمش بازخواستش میکنند و پاداش کارهای نیکش را میدهند.
2742
مگ مجبوری خودت بری یکی برا خودت پیدا کنی😂😂😂سنگین باش بشین تو خونه پدرت هر کی خودش اومد خاستکاری ب ...

بشینم خونه پدرم تا بیان ؟😐البته من خودم تا حالا با کسی نبودم ولی طرز فکرتون اشتباهه

از نظر خیلیا دختر موجودیست فاقد هرگونه نیاز عاطفی و جنسی که باید در ۱۷ سالگی ازدواج کنه. اگرم ازدواج نکنه عفت پیشه کنه تا روزی که یکی از وسط آسمون زارت بیفته سنتی ازدواج کنن

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

من میگم سن دختر و پسر باید مناسب باشه که وارد رابطه بشن

نه اینایی که از دوره راهنمایی دوست میشن و هر دفعه با یکی رل میزنن

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
2740
مگ مجبوری خودت بری یکی برا خودت پیدا کنی😂😂😂سنگین باش بشین تو خونه پدرت هر کی خودش اومد خاستکاری ب ...

مگه مثل ما بلوچان 😑دیگه تو بلوچستانم باید این رسم مضخرف ازدواج بدون شناخت از بین بره تو داری به بقیه توصیه میکنی 

دخترم😌نگید دخترو چه به فوتبال🤫💙 اگه مخالفی نظر منو پاسخ نده  درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی خانم ها

درستش اینه که کاملا با هم آشنا باشند همو بشناسن ولی چت و بیرون رفتن و اینا این کار هارو نکنن

حرف زدن با تا محرم گناهه 🛑

به خر الماس هم بدی یونجه میخواد بحث لیاقته 🤞🏻🖖🏻به ابن عباس فرمود : درباره چیزی که به تو مربوط نیست سخن مگو ، زیرا می ترسم به گناه دچار شوی ، درباره چیزی که مربوط به تو است نیز صحبت مکن ، مگر بدانی جای صحبت کردن است ، بسا از گویندگان که به حق سخن گفته اند ولی سرزنش شده اند. با دو کس بحث و جدال مکن ، شخص حلیم ، و شخص نادان . حلیم تو را عصبانی میکند و نادان اذیتت میکند ، در پشت سر برادر مومن خود همان چیزی بگو که دوست داری او پشت سر تو بگوید. چنان عمل کن همانند کسی که میداند از جرائمش بازخواستش میکنند و پاداش کارهای نیکش را میدهند.
ارتباط داشته باشید ولی در چارچوب و با هماهنگی خانواده

چه فرقی میکنه؟حالا به خانواده هم میشه اطلاع داد یعنی کسی که نمیشناسمش و باهاش ارتباطی نداشتم سریع با گل و شیرینی پاشه بیاد ؟🤔

من که سنتی اصلادوست ندارم حس می کنم همه چی مصنوعی و سناریو طوری پیش می ره

حست درسته 

دختر بیچاره مثل عروسک و کالا باید بشینه توی خونه تا اول مادر و خواهر طرف پسندت کنن اگر پسند شدی جلسه بعد پسر بیارن  اگر هم نشدی چندجا دیگه میرن

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
از نظر خیلیا دختر موجودیست بدون هرگونه نیاز عاطفی و جنسی که باید در ۱۷ سالگی ازدواج کنه. اگرم ازدواج ...

😹😹😹😹😹حق 

🦕🚶如果有一天我成为这个世界的画家,我会毫不悲伤地杀死这个世界 :)                                                               
2706