2737
2739

رفته به همه گفته اینا نامزدی کردن😐😂صبح زن عموم بهم گفت انقد خندیدم مردم آخه پسرعموم مث برادرم خود پسرعموم هم کلی خندید نمیدونم مردم چرا انقدر چرت و پرت میگن

مردم فقط بلدن چرت بگن

در خواست دوستی ممنوع🚫 اینجا که می آیی باید بد بخت باشی تا قابل درک و احترام و باور باشی ، اینجا که هستی نباید از کسی جواب بخواهی وگرنه عقده ای میشوی ، مبادا وقت گرانبهایشان را با سوالات ساده بگیری چرا که تاپیک های مادر شوهر و خواهر شوهر و خیانت از دستشان در میرود ، اینجا فقط برای کارآگاه بازیست نه برای کمک به همدیگر! اینجا کسی چشم دیدن خوشبختی دیگری را ندارد ، اینجا هررررچه بدبخت تر باشی شاخ تر میشوی ! اینجا نی نی سایت است سرزمین عجایب!!!🚫 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره واسه خودشون میبرن ومیدوزن😑

نه مستی نشان کفر است،نه جانماز نشان دینداری!..💛🌻 🚫درخواست دوستی نمیپذیرم.💛🌻 خدایا اگه دنیات اینه، شرمنده من نمیخوامش💔                                              

منم یه بار سوار موتور شدم با برادر شوهرم اون موقع مغزم دستور نمیداد 

الان هر وقت یادم میوفته پشتم میلرزه 

چرا اینکارو کردم 

الان تاپیکتو دیدم یادم افتاد دوباره 

اه🥲

اگه جوابتو ندادم به این نتیجه رسیدم که در برابر فهمیدن مقاومی  😑
2740
نه بابا پسرعموم عین برادرم😁

خیلی از این جای برادر ها بودن که بعد شوهر شدن ها😂😂😂

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
2706