2733
2734

مثلا میگن بد سختی آسونیه 

میگن خدا هوای دل شکسته رو داره 

میگن هرچی بگیره بهترشو میده 

یا حقتو میگیره

البته  برای خیلیا به چشم دیدم همین بوده 

اما من کلا چندین ساله هی زمین میخورم فقط میخوام پاشم یه بدبختی دگ میزاره جلو راهم 

طلاق گرفتم

بعدش  کارمو از دست دادم

شغل دیگه رفتم نگرفت 

مریضی اومد تو خانوادم 

دشمن پیدا کردم و همه جوره داره اسیب روانی و …میزنه 

به خاستگار معمولی هم ندارم همه بددددددد

خب به چی تکیه کنم این همه سال نمیشد یه چیز فقط یه دلخوشی ساده نشونم بده که بتونم ادمه بدم زندگبمو

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭

محاسبه اعمال انجام بده عزیزم و بعد توبه و ترک گناه.

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...

علت طلاقت چی بوده

سلام حضرت زندگی ، امام زمانم  وقتی در پناه توام ، نمی ترسم . وقتی به یاد توام ، دلتنگ نمی شوم . وقتی نام تو را می برم ، بی شکیب نمی گردم ...تو تمام آرامش منی ، آفتاب منی ، بهار و گل و نسیم و بوستان منی ، تو ملجا و جان پناه منی .. اصلا ... معنای زنده بودنِ من با تو بودن است ..شکر خدا که تو را دارم ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
محاسبه اعمال انجام بده عزیزم و بعد توبه و ترک گناه.

کاش میدونستم اینا تاوانه و گناه 

از وقتی یادم میاد نه دل شکستم 

نه گناه کردم

نه حق کسی رو خوردم

میدونی این طرز فکر غلطه چون دقت کنی میبینی همه چی شانسه نه به خوب و بد بودن ادما اتفاقا اکثر بدا همه چیشون رو رواله 

غمگین نرین لحظه زندگیم  اونجایی بود که به کسی گفتم خداحافظ که دلم میخواست تمام عمرم کنارش زندگی کنم😊.                                                                             من انقدر براي زندگيمون جنگيدم كه فرصت نشد باهات زندگي كنم …………………رويا ١٢٠سابقم (سال ٩٨)كاربريمو از دست دادم 😭
علت طلاقت چی بوده

هرزگیش 

با زنا و دوستاش رفتن ویلا شمال زنای ….و پول داده بودن 

کاش میدونستم اینا تاوانه و گناه  از وقتی یادم میاد نه دل شکستم  نه گناه کردم نه حق ک ...

عزیزم ربطی به خوب و بد بودن نداره.

تو این دنیا هممون گناهکاریم فقط گناهانمون باهم دیگه فرق داره.

ادم وقتی شروع میکنه ترک گناه کلا گشایش میشه تو زندگیش برای اون گفتم.

من که خودم اینو تجربه کردم.

2740
هرزگیش  با زنا و دوستاش رفتن ویلا شمال زنای ….و پول داده بودن

ای بابا.

پس خیلی روحتو آسیب زده.

عزیزم اینهمه سختی کشیدی پس صددرصد تهش روشنه روشنه.

من کلن همه چیمو باختم زندگیمو بچه هامو شهرمو خانوادموفقیری اه لعنت 

خیلی سخته 

البته من تمام بدبختیام از ازدواجم شروع شد 

همینکه کارمو از دست دادم بخاطر شوهر سابقم بود 

الانم دشمن دارم همون خانواده شوهر سابقمه 

کلا زندگیمو نابود کردن 

انگار فقط با مرگش مشکلات من تموم میشه 

عزیزم ربطی به خوب و بد بودن نداره. تو این دنیا هممون گناهکاریم فقط گناهانمون باهم دیگه فرق داره. ا ...

پس چرا قاتلا مال خورا هرزه ها و ….اکثرا خوشبختن؟!!!!!!!!!

منم اندازه ی موهای سرم سختی کشیدم که مجال گفتنش نیست ولی خب دائم با خودم میگم اینا امتحانای خداست چون راهی جز این نیست به هیچ جوابیم ادم نمیرسه جز همین

اَلحَمدُاللهِ الَّذی جَعَلَنا مِنَ المُتِمَسِّکِینَ بِوِلایَهِ امیرِالمومِنین عَلی بنِ اَبی طالِب و اَولادِه
ای بابا. پس خیلی روحتو آسیب زده. عزیزم اینهمه سختی کشیدی پس صددرصد تهش روشنه روشنه.

اره همه مشکلاتم بخاطر اسیبیه که زده 

من خیلی چیزا دیدم با هزارتا عکس و مدرک ازش دارم 

اینستا با صدنفر چت میکرد با چندین نفر قرار گذاشته بود برا را بطه

با دختر عمش حرفای ناجور میزدن و باهم بودن 

حتی زن پولی اورده بود رو تخت من 

رو جهاز من 

من بعد دیدن و گذراندن اون دوران و طلاقم 

مهریه بخشیدم فقط رفتم 

اما بخاطر فشارا عصبی و روحی مریض شدم 

برادرم انقدر سر من حرص خورد مریض شده تو سن جوونی لرزش بهش دست میده 

و کارمم بخاطر شوهر سابقم از دست دادم چون ابرو تو محیط کار برام نذاشت 

و درد اینجاس اون روز به روز خوش بخت تر داره میشه 

نه اینکه فکر کنم به چشم دیدم 

و من…..

کدوم اینده دگ میگم که حتی یه خاستگار خوبم ندارم 

کارم باید باز کلی بگردم از اول شروع کنم جای دگ 

یک انتخاب اشتباه کردی تاوانشو متاسفانه داری میدی،،،مثبت فکر کن ،انرژی مثبت و قانون جذب رو پادکستاش گوش کن خیلی کمک میکنه بهت .ذهن و فکرت و دید متحول بشه ،زندگیت هم پر از موفقیت میشه،امتحان کن و بهش ایمان داشته باش

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم 
2706