2737
2739
می هم رو سر دستشوییمون سه تا توله هستن  مامانشون نمیدونم کجا رفته  دوس ندارم اصلا پر رو ...

من متنفر بودم از گربه شدیدا 

حتی عکسشونم نگاه نمیکردم الان انقدر عاشقشون شدم بسکه ناز و ملوسن😍

یکم با صدای ناز میو میو کنن عاشقشون میشی😍🥺

حس میکنم اون قسمت از مغزم که باهاش آدمارو تحمل میکردم از دست دادم    عدالت ساخته ذهن بشره برای یه آرمان شهر خیالی.....                                                          شرایط زندگی عفت کلام برام نذاشته!🙃🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره همش خوابه  خستس  شکمش هم یکم بزرگ شده

بارداری گربه حدود دوماهه

معلوم میشه دیگه توله داره یا نه

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2731

ماهم اردیبهشت یه گربه توحیاطمون سه تاتوله زایمان کرد به خودمادر دل مرغ وسنگدون اینامیدیم جیگروشیربراشون خوب نیست الان بچه هاش سه ماهشونه اونام غذامیخورن میرن توکوچه دوباره میان اینجامیخوابن.کلاکوچه رو گرفتن برای خودسون بانمکن🤣😂

2738
کک چه جوریه؟چیکار کردین اخرش؟

کک مگه برا گل و گیاه نیست؟🤔

یه حشره است میپره تو لباس و گاز میگیره 

تعدادشون زیاد میشه و دمار از روزگار درمیارن

حس میکنم اون قسمت از مغزم که باهاش آدمارو تحمل میکردم از دست دادم    عدالت ساخته ذهن بشره برای یه آرمان شهر خیالی.....                                                          شرایط زندگی عفت کلام برام نذاشته!🙃🌱
احتمالا بهش برخورده😉😉😉

شک نکن😹

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜

بچه ها حاملگی گربه چند ماهه؟

باشه 😉😉😉

حسودیم شدبه گربه😔😂

خستم ازجماعت زنده کش مرده پرست .برام دعا کنید به عشقم برسم می‌دونم دعاهای نی نی سایتا میگیره به امید اینکه بیام تایپیک‌ بزنم که بهش رسیدم🥺♥️تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۴
2706