2733
2734
فدات ولی لحنتی پیام نمیده۴روزقهریم😒😂

😅😂یه استوری عکسی چیزی بزار ببین چی میگه 

وی در انتطار کراش به سر میبرد تا ببینیم خدا چی میخاد😂 اگه دلت مهربونه واسه آرامشم یه صلواتی دعایی حرفی چیزی به خدا بزن 💕😘خیلی دوستون دارم دوستان خوب نی نی سایتی 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😅😂یه استوری عکسی چیزی بزار ببین چی میگه  

اینستاکه فالوم نداره اون برنامه که چت میکنیم فقط میشه پروف گذاشت 

خستم ازجماعت زنده کش مرده پرست .برام دعا کنید به عشقم برسم می‌دونم دعاهای نی نی سایتا میگیره به امید اینکه بیام تایپیک‌ بزنم که بهش رسیدم🥺♥️تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۴
2731

من دیروز یه فیلم خارجی دیدم، دختره گفت هر دوست معمولی یه روز عشق قدیمیت میشه. پسره باهاش ده سال دوست بود، بهش گفتم سالهاس عاشقتم

•🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿دختر خانم دهه شصتی🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿 
رسما دعوتت کردن مکان بعد میگی ادم حسابی ان🤦🏻‍♀️😂

اسی یه جور گفته من فک کردم مستقیم خواستن😂

من جدی فک کردم میگه بیا تو خونه لواشک بخوریم 🗿

چرا قضاوت میکنی من که خونشون نرفتم شاید واقعا قرار بود لواشک بخوریم🗿😂

من هرچی داداش یا رفیق داشتم تهش بهم پیشنهاد رل میدادن😑

همون قدر باش که هستن برات🌆(سارن)تنها اسلحه صلح تفنگ اب پاچاست🔫( شایع)نزار تویه دلت سردی بشینه گل من🥀(خلصه)پخش و پلا تویه ذهن منی🧠(معین z)دلم تنگه واسه تو ارع شدیداً مثل تو ارع ندیدم(آرمینم)😻سلامتی عشقم بی معرفت ولم کرد سلامتی اونی که تنها هندلم کرد😌(تاک دوون)لیلا لیلا آهای فرشته مغرور(الجان)😈هر دفعه میگذره الکله میپره(امین)🍻برچی اوضارو پیچیده کنیم دوسم داری منم میخوامت کلی(تی ام)🫶
2738
اینستاکه فالوم نداره اون برنامه که چت میکنیم فقط میشه پروف گذاشت 

اها یعنی حتی واتساپم نیستین ☹

وی در انتطار کراش به سر میبرد تا ببینیم خدا چی میخاد😂 اگه دلت مهربونه واسه آرامشم یه صلواتی دعایی حرفی چیزی به خدا بزن 💕😘خیلی دوستون دارم دوستان خوب نی نی سایتی 🙏
اها یعنی حتی واتساپم نیستین ☹

نه

خستم ازجماعت زنده کش مرده پرست .برام دعا کنید به عشقم برسم می‌دونم دعاهای نی نی سایتا میگیره به امید اینکه بیام تایپیک‌ بزنم که بهش رسیدم🥺♥️تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۴
رسما دعوتت کردن مکان بعد میگی ادم حسابی ان🤦🏻‍♀️😂

از دوستام شنیدم پسرا بگن یه مرغ دارم روپایی میزنه یا لاک پشت دارم عقب عقب میره یا یه سگ دارم غش میکنه بیا خونه نشونت بدم اینطوری دعوت میکنن... 😂

واس همین تاحالا دعوت اینطوری نداشتم🗿😂

بستگی ب موقعیت اجتماعیتون و نوع فرهنگ طرفین و رفتارها داره. 

من کلا دوست همجنس ندارم .جز یکی.

بقیه آقا هستن 

➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم..🌱 ️  کتابخوانی سبکِ زندگیِ من 📚

چرا بابا. بعضی‌ها بیجنبه هستن ولی خیلی‌ها هم واقعا اوکی و خوبن. من چهار پنج تا رفیق پسر دارم که بالای ده ساله دوستیم و هیچوقت کوچیکترین حرف نامربوطی بهم نزدن، خیلی هم صمیمی هستیم 

مدرس زبان ژاپنی هستم🌸 عروس سامورایی‌ها🎎  آدمای دروغگو کم حافظه هستن، برای همین کاربری‌هاشون رو میگن دست چند نفره:))))درخواست دوستی قبول نمیکنم، سوالاتتون رو همینجا بپرسید🤗  در جواب اغلب سوالات: بله، همسرم ژاپنی هست/خیر، فعلا ساکن ایرانم/بله، تفاوت فرهنگی زیاد هست ولی راضی هستیم😅/خیر، ویزای کار ابدا نمیدن مگراینکه یه متخصص خیلی خفن باشین/ بله، ویزای تحصیلی هست، ولی اصلا راحت نیست، سایت سفارت ژاپن رو چک کنین (بورسیه مونبوکاگاشوکو)/ خیر، اقامت دائمی وجود نداره مگر اینکه همسرتون ژاپنی باشه که اونم باز شرایطی داره./ بله، متن ژاپنی براتون ترجمه میکنم. هروقت اینجا آنلاینم یعنی دارم درس میخونم🥲 
اسی یه جور گفته من فک کردم مستقیم خواستن😂 من جدی فک کردم میگه بیا تو خونه لواشک بخوریم 🗿 چرا قضا ...

یه چیزایی هم میگن مثل یه پرنده دارم حرف میزنه. الان تو باید باور کنی که پرنده ش حرف میزنه؟😂

2706