2733
2739
ابجی ابجی داداش داداش زدم کراش شدم آقاش😂😂😂 سر چی قهرین آشتی کنین 

میگه چرا دیرجواب میدی دیرآنلاین میشی دلم برات تنگ میشه زودزودآن شو🙁😂

خستم ازجماعت زنده کش مرده پرست .برام دعا کنید به عشقم برسم می‌دونم دعاهای نی نی سایتا میگیره به امید اینکه بیام تایپیک‌ بزنم که بهش رسیدم🥺♥️تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون دخترا حس می کنن تنهاییشون فقط با این موجودات پر میشه ‌ . بعد جوری لنگشون میشن که طرف همون اول ذا ...

من هیچوقت همچین فکری نکردم والا🤷🏻‍♀️ ولی اره تهش یچیزه

خوب می‌کنی انقد حرص میخورن خودم به شخصه دیدم چه حالی میشن😂

میگم ببخشید من یه اشتباهی کردم دوباره نمیخام تکرار کنم توهم مثل داداشمی به چشم برادر میبینمت 🤣🤣😅😅

وی در انتطار کراش به سر میبرد تا ببینیم خدا چی میخاد😂 اگه دلت مهربونه واسه آرامشم یه صلواتی دعایی حرفی چیزی به خدا بزن 💕😘خیلی دوستون دارم دوستان خوب نی نی سایتی 🙏
2728
میگه چرا دیرجواب میدی دیرآنلاین میشی دلم برات تنگ میشه زودزودآن شو🙁😂

🥺🥺اوخی چه قشنگ یکم از رابطتون بگو چند سالتونه چند وقت باهمین دورین یا نزدیک 😍😍🥺

وی در انتطار کراش به سر میبرد تا ببینیم خدا چی میخاد😂 اگه دلت مهربونه واسه آرامشم یه صلواتی دعایی حرفی چیزی به خدا بزن 💕😘خیلی دوستون دارم دوستان خوب نی نی سایتی 🙏
آخه چرا به نظرتون باید خودشون محدود کنن؟پسر ترسی که نداره بکارتش آسیب میبینه یا بی آبرو میشه یا دست ...

درسته ترسی نداره ولی الان موضوع دوستی عادی هست نه بکارت😐

🥺🥺اوخی چه قشنگ یکم از رابطتون بگو چند سالتونه چند وقت باهمین دورین یا نزدیک 😍😍🥺

من۱۵اون۱۷میره۱۸سال ۳یا۴سالی میشه که همومیشناسیم اون ترک تبریز میگه دوست دارم ببینمت بغلت کنم نتونی نفس بکشی بشعور😔😂

خستم ازجماعت زنده کش مرده پرست .برام دعا کنید به عشقم برسم می‌دونم دعاهای نی نی سایتا میگیره به امید اینکه بیام تایپیک‌ بزنم که بهش رسیدم🥺♥️تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۴
درسته ترسی نداره ولی الان موضوع دوستی عادی هست نه بکارت😐

خوب چرا باید خودش رو محدود کنه بحث من اینه اون دوست نداره عادی باشه ولی دختر صددرصد اینو نمیخواد متوجه حرفم میشی؟

2738
خوب چرا باید خودش رو محدود کنه بحث من اینه اون دوست نداره عادی باشه ولی دختر صددرصد اینو نمیخواد متو ...

اره عزیزم متوجهم ولی میگم چرا این اتفاق واسه من میوفته😐 خیلیا دوستای پسرشون اینو بهشون نمیگه البته شایدم کمین کرده😂

من۱۵اون۱۷میره۱۸سال ۳یا۴سالی میشه که همومیشناسیم اون ترک تبریز میگه دوست دارم ببینمت بغلت کنم نتونی ن ...

😍😍اخی چه کوشولو منم ۱۸ سالمه 😅

ایشالا اخرش قشنگ باشه گلم

😍😍اخی چه کوشولو منم ۱۸ سالمه 😅 ایشالا اخرش قشنگ باشه گلم

فدات ولی لحنتی پیام نمیده۴روزقهریم😒😂

ما دخترا خودمون کرم داریم اصلا به اسی بگو با پسرای همجنسگرا دوس بشه تمایل به دخترا دیگه نداشته باشه ...

آره کرم توجونمون😂

اره عزیزم متوجهم ولی میگم چرا این اتفاق واسه من میوفته😐 خیلیا دوستای پسرشون اینو بهشون نمیگه البته ...

عزیزم مطمئن نباش که پسرها فقط با ی دختر در ارتباطن این روزها همه چیز دم دست تر از این حرفها شده حتما من بهت قول میدم جای دیگه با کس دیگه ای هست که با این آدم هنوز وارد رابطه نشده اونم به وقتش صبر کن بالاخره با ی بوسه کوچولو و دستشو بگیرن شروع میشه تا الی ماشاالله 

نه ادمای بدی نبودن. تجربه تو هم خوب بوده چون نه تو از اونا خوشت میومده نه اونا از تو. وگرنه پیشنهاد ...

والا خیلی هم خوش میگذشت...😂

یا خیلی آدم حسابی بودن یا گی بودن اصلا به من چه🗿😂

میگفتن بیا تو خونه لواشک بخوریم ولی من نمیرفتم میگفتم تو پارک بخوریم خوشمزه تره ولی مستقیم تا حالا نخواستن😂

2706