2733
2734
آفرین به تو این کارا آخر عاقبت نداره اصلن 

دقیقا

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
عجیبه 🤔

عه👀

تو که میترسیدی از تاریکی الان چجوری تنهایی خوابیدی؟ کاش میدونستم آخرین غروبه , شهرمون جنگه خیابونا شلوغه , دستت تو دستم میدوییدیم تو کوچه که ازم گرفتنت با یه گلوله ...🕊️🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بستگی به پسری که باهاش دوست میشی داره من یه دوست پسر معمولی داشتم البته الانم دوستیم دکتر بود تو بیمارستان باهم آشنا شدیم حالا اینارو ولش این آقا باشخصیته ولی اصلا تاحالا ازش یه کاری ندیده بودم که بخوام پشیمون بشم از اینکه باهاش دوست شدم خیلی پسره خوبیه اندازه خواهرش منو دوست داره تازه نامزد هم کرده نامزدش هم با اینکه با نامزدش  دوستم مشکل نداره البته بماند که نامزدش چون دوستمه و بهم اعتماد داره مشکل نداره😂😂

معنای۷ سال رو‌کی خوب می‌فهمه؟دانشجو های پزشکی.معنای۴ سال رو کی خوب می‌فهمه؟بچه های کار شناسی.معنای ۲ سال رو کی خوب می‌فهمه؟ سرباز ها.معنای ۱ سال رو کی خوب می‌فهمه؟پشت کنکوری ها.معنای ۹ ماه رو کی خوب می‌فهمه؟بانوان باردار.معنای ۱ ماه رو کی خوب می‌فهمه؟ کسایی که ۳۰ روز ماه مبارک رمضان رو روزه گرفتند.معنای ۱ هفته رو کی خوب می‌فهمه؟ سر دبیرهای مجلات هفتگی.معنای ۱ روز رو کی می‌فهمه؟ کارگران روز مزد.معنای ۱ ساعت رو کی می‌فهمه؟ عاشق منتظر.معنای ۱ دقیقه رو کی خوب می‌فهمه؟اونایی که از پرواز جا موندند.معنای ۱ ثانیه رو کی خوب می‌فهمه؟ اونایی که در تصادف جون سالم به در بردند.معنای ۱ دهم ثانیه رو کی می‌فهمه؟ اونایی ک تو المپیک مقام دوم رو به دست اوردند.فقط خواستم بگم قدرت لحظه لحظه های زندگیتون رو بدونید و ازشون استفاده کنید، خیلی زود تموم میشه.شاید فرصتی که الان داری، لحظاتی دیگه فقط برات رویا باشه. اکانت تعلق به چند کاربره لطفا اشتباه نکنید با تچکر فراوان از شما بزرگواران
2731
از اول بهشون بگو داداش 🤣🤣🤣

راست میگی لعنتی انقد حال میده بگی تو مثل داداشمی😂😂

معنای۷ سال رو‌کی خوب می‌فهمه؟دانشجو های پزشکی.معنای۴ سال رو کی خوب می‌فهمه؟بچه های کار شناسی.معنای ۲ سال رو کی خوب می‌فهمه؟ سرباز ها.معنای ۱ سال رو کی خوب می‌فهمه؟پشت کنکوری ها.معنای ۹ ماه رو کی خوب می‌فهمه؟بانوان باردار.معنای ۱ ماه رو کی خوب می‌فهمه؟ کسایی که ۳۰ روز ماه مبارک رمضان رو روزه گرفتند.معنای ۱ هفته رو کی خوب می‌فهمه؟ سر دبیرهای مجلات هفتگی.معنای ۱ روز رو کی می‌فهمه؟ کارگران روز مزد.معنای ۱ ساعت رو کی می‌فهمه؟ عاشق منتظر.معنای ۱ دقیقه رو کی خوب می‌فهمه؟اونایی که از پرواز جا موندند.معنای ۱ ثانیه رو کی خوب می‌فهمه؟ اونایی که در تصادف جون سالم به در بردند.معنای ۱ دهم ثانیه رو کی می‌فهمه؟ اونایی ک تو المپیک مقام دوم رو به دست اوردند.فقط خواستم بگم قدرت لحظه لحظه های زندگیتون رو بدونید و ازشون استفاده کنید، خیلی زود تموم میشه.شاید فرصتی که الان داری، لحظاتی دیگه فقط برات رویا باشه. اکانت تعلق به چند کاربره لطفا اشتباه نکنید با تچکر فراوان از شما بزرگواران

من بایه نفرخواهروبرادری درارتباط بودیم بعدچندوقت اومدگفت عاشقت شدم ورل زدیم ولی الان قهریم ایش🙄😂

خستم ازجماعت زنده کش مرده پرست .برام دعا کنید به عشقم برسم می‌دونم دعاهای نی نی سایتا میگیره به امید اینکه بیام تایپیک‌ بزنم که بهش رسیدم🥺♥️تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۴
2740
پسرا همه ی تمرکزشون متاسفانه روی مسایل جنسی هست. اونایی که اسمش نمیارن سرد مزاجن احتمالا

ربطی نداره ببین پسرا بیشتر به خاطر مسائل جنسی دوست میشن چون هی اون حسه سرکوب شده و یه جا میزنه بیرون بلاخره ولی بعضی ها هستن که دنبال این چیزا نیستن و فقط دنبال یه دوستن فرقی نداره پسر باشه یا دختر یه دوست براشون دوسته معنیش این نیست سردمزاجن🤝

راست میگی لعنتی انقد حال میده بگی تو مثل داداشمی😂😂

😂😂😂ریده میشه داخل حالشون اما خوبه دیگه ادم راحته من رلم کات کرد رفت میخام اگه برگشت بگمش تو مثل داداشمی 🤣🤣🤣

وی در انتطار کراش به سر میبرد تا ببینیم خدا چی میخاد😂 اگه دلت مهربونه واسه آرامشم یه صلواتی دعایی حرفی چیزی به خدا بزن 💕😘خیلی دوستون دارم دوستان خوب نی نی سایتی 🙏

من چهار سال پیش داشتم .

چندتا هم داشتم 

ولی الان اصلا نمیشه . نمیدونم چرا واقعا

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
من بایه نفرخواهروبرادری درارتباط بودیم بعدچندوقت اومدگفت عاشقت شدم ورل زدیم ولی الان قهریم ایش🙄😂

ابجی ابجی داداش داداش زدم کراش شدم آقاش😂😂😂

سر چی قهرین آشتی کنین 

وی در انتطار کراش به سر میبرد تا ببینیم خدا چی میخاد😂 اگه دلت مهربونه واسه آرامشم یه صلواتی دعایی حرفی چیزی به خدا بزن 💕😘خیلی دوستون دارم دوستان خوب نی نی سایتی 🙏
😂😂😂ریده میشه داخل حالشون اما خوبه دیگه ادم راحته من رلم کات کرد رفت میخام اگه برگشت بگمش تو مثل د ...

خوب می‌کنی انقد حرص میخورن خودم به شخصه دیدم چه حالی میشن😂

خب با آدمای عوضی دوس شدی 🚶‍♀️ من با خیلیا دوست بودم هیچ کدوم پیشنهاد ندادن...🚶‍♀️ شایدم اونا مشک ...

نه ادمای بدی نبودن. تجربه تو هم خوب بوده چون نه تو از اونا خوشت میومده نه اونا از تو. وگرنه پیشنهاد میدادن😂

2706