2733
2734

بچه ها باورم نمیشه خودم ک تا ۱۰ صبح بیدار بودم داشتم حمد میخوندم دیگ بیحال شدم خوابم برد

الان بیدار شدم حیرون تمام تنم ترس گرفت ک نکنه تموم شده باشه تو مدتی ک من خواب بودم 😭😭😭😭😭

با ترس پیام دادم حتی صدام‌گرفته بود ک زنگ بزنم 

ک گفتن  ب هوش اومده حالشم خیلی خوووبه😍😍😍😍 بچه ها اصلا امیدی نداشتیم فقط امیدمون ب خدا و دعا بقیه بود

😭😭😭😭😭😭❤❤❤❤❤❤❤❤❤

دورتون بگردم من با این نفس حقتون 

من ب کسایی ک توی  تاپیک دیشبم بودن قول دادم تا یک ماه براشون قران بخونم رو قولم هستم 

انشالله با دعاهای شما حاجت دلمم میگیرم🤲❤

انشالله تک تکتون حاجت روا شین بچه ها منو مامانم صدتا حمد رو خوندیم و من یاسینی ک نذر کرد بودم برای حاجت خودم روانگار قسمت شد توی اون حالم نذر بیمارمون کنم و نذر خودم فراموش کردم😔💔

و درکل همین سه کارو کردم دعاهای شما پر اثر تر از هرچیزیه  تا ابد برام عزیزین 💙🌹🌿خدا مرادتون بده

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا رو هزاران بار شکر خدا به بچه‌هاش نظر کرده الحمدلله

باورم نمیشه 😭❤❤❤❤بخدا من یکی امیدی نداشتم

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
2728
شکر خدا 💖😍

خداشکر واقعا 😭❤❤❤❤من از دعاهای شماها میدونمش

شکر

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9195823/این-روزها-خیلی-التماس-دعا-دارم

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔
2740
التماس دعا خیر 

قربونت انشالله حاجت رواشین

خدا روشکر.الان تاپیکهاتو دیدم.وگرنه تو ختم شرکت می کردم.

سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ.الهی یا حمیدُ بحق محمد،یا عالیُ بحق علی،یافاطرُ بحق فاطمه یا محسنُ بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب(س)وفرجنابه_حاجتم رو برآورده بخیر کن و مشکلمو هم حل بخیرکن پیغمبر اکرم فرمود: خداوند فرشته‏ ای را موکّل، بر کسی کرده است که بگوید: «یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینٍ»، وقتی که شخصی3مرتبه این نام را ببرد،فرشته به او می‏گوید:أرحمُ الراحمین به تو رو آورد، پس از او بخواه هرکسی به نیت من 7 مرتبه یا ارحم الراحمین خوند اطلاع بده منم براش بخونم.خدا یه راه های من حیث لایحتسب هم داره که به گمان من نمیاد اما خودش بلده ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)
خدا روشکر.الان تاپیکهاتو دیدم.وگرنه تو ختم شرکت می کردم.

سلام‌گلم فکنم قرار نیست دلشورهامون تموم شه

باید باز عمل بشه و بیهوشش کنن

😔🥺🥺🥺🥺اگ‌باز بهوش نیاد چی

سلام‌گلم فکنم قرار نیست دلشورهامون تموم شه باید باز عمل بشه و بیهوشش کنن 😔🥺🥺🥺🥺اگ‌باز بهوش نیا ...

خدا بزرگه.انشاء الله بهوش میاد و خوب میشه.۷۰ تا حمد براش بخون.

سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ.الهی یا حمیدُ بحق محمد،یا عالیُ بحق علی،یافاطرُ بحق فاطمه یا محسنُ بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب(س)وفرجنابه_حاجتم رو برآورده بخیر کن و مشکلمو هم حل بخیرکن پیغمبر اکرم فرمود: خداوند فرشته‏ ای را موکّل، بر کسی کرده است که بگوید: «یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینٍ»، وقتی که شخصی3مرتبه این نام را ببرد،فرشته به او می‏گوید:أرحمُ الراحمین به تو رو آورد، پس از او بخواه هرکسی به نیت من 7 مرتبه یا ارحم الراحمین خوند اطلاع بده منم براش بخونم.خدا یه راه های من حیث لایحتسب هم داره که به گمان من نمیاد اما خودش بلده ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)
2706