2733
2734
همسایمون هست تا الان با لباس فرم خونه نیومده😕

سرکار گاهی وقتا میپوشن گلم ولی بیرون خیلی نه

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه با ش ورت میرن شناسایی نشن  نظامیا برای رفتن سرکارشون لباس فرم میپوشن دیگه

😂😐

فقط 35 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید
2731
آهان فکر کنم اصلا فرم ندارن  یک خواستگار داشتم رفتیم تحقیق همسایشون گفت مگه ایشون سپاهی هستن؟& ...

مگه میشه فرم نداشته باشن پس درجه هاشونو چطور تشخیص میدن 😂😐

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

من هر چی دیدم لباس فرم داشتن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دل من فقط به بودنت خوشه🤍🫀✨  ... جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته... لطفاً به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید
پ شوهر منو ندیدی😆😂

اینا محرمانه س عزیزم تو سایت بنظرم شغل شوهرتو نگی بهتره

پ شوهر منو ندیدی😆😂

یعنی سرکار با لباس شخصی می‌ره ؟ معمولن وقتی میرن کمین میکنن یا گشت میرن با لباس شخصین ... آخه تو خیابونا یا ادارات میبینم فرم دارن😂 شایدم من اشتباه میکنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40