2737
2734
عنوان

روشی هست از معلم ابتدایی بیای دبیر شی

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 45 پست
بله  تلاش کنید  ان شاءالله قبول میشید

عزیزم گفتین شما دبیری علوم اجتماعی علاقه دارید؟

واحدای دانشگاه رو میدونید برای دبیری علوم اجتماعی؟

موضوعات درسهاش چیاست؟

عزیزم گفتین شما دبیری علوم اجتماعی علاقه دارید؟ واحدای دانشگاه رو میدونید برای دبیری علوم اجتماعی؟ ...

نه عزیزم موضوعاتشو نمیدونم

برای اینکه دیگران رو دوست داشته باشی باید اول عاشق خودت بشی؛ یعنی عزت نفس رو جایگزین عدم عزت نفس و غرور کنی🐝 هر روز تمرین کن، سعی نکن شبیه کسی بشی تو باید بهترین خودت  باشی کسی که شبیه هیچ کس نیست🐝  هر روز جلو آینه بایست و خودتو بغل کن و بگو ممنونم که هستی🐝 هر روز شکر گذاری تو رو کاغذ بیار، خاطرات روزانه بنویس و حس و حالت رو بیار رو کاغذ و نون والقلم 😍 خدا به قلم قسم خورده، قدرت نوشتن می‌تونه بهت کمک کنه🐝 خودتو هیچ وقت با کسی مقایسه نکن🐝 هیچ وقت سعی نکن تایید و رضایت دیگران رو جلب کنی تو کار درستت رو انجام بده و از تفکر دیگران راجب خودت واهمه نداشته باش🐝 همون‌جوری که با معشوقت رفتار میکنی با خودت رفتار کن🐝به خودت احترام بذار، به جسم و روحت تا دیگران هم بهت احترام بذارن🐝 حرفی نزن که شخصیتت خورد شه🐝 قدرت نه گفتن داشته باش!🐝 قاطع باش به جای عصبی بودن بدون داد و فریاد و توهین و با اخلاق حرفتو بزن🐝 در آخر اگر دوست داشتی مطالب امضامو به علاوه ی نکات دیگه که خودت می‌دونی شخصیتتو میسازه بنویس و هر روز بخون😍  راستی رفیق یادت باشه  از تو یه دونه تو دنیا هست از خودت خوب مراقبت کن🐝 و بدون دنیا جای گردیه همیشه سعی کن دل کسی رو نشکن مخصوصا پدر و مادرت رو✨اگر شکستی عذر بخواه🐝 اگر میتونی به کسی کمک کنی کمک کن چون همه اینا چندین برابر به خودت برمیگرده یه روزی 🐝 ثواب کارتو تو‌کیسه ی سوراخ نریز: کیسه ی سوراخ همون غیبت و تهمت و تمسخر و... دیگرانه🥲✨💫اگه امضامو دوس داشتی یه صلوات برا ظهور آقا بفرست اللهم عجل لولیک الفرج🌼الله یارت باشه بانوجان🖐️💕💌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بچم کوچیکه شاغل نیستم الان درامد معلم ها زیاد شده مثل گذشته نیست که  

چرا دیگه الان تازه واردش ۵/۶۰۰ میگیره تا چند سال

بعد اگه رتبه بندی تصویب بشه ، نهایتش میشه ۷و خورده ای الی ۸تومن ، با وضعیت تورم فعلی خیلی کمه

همیشه مظلوم ترین قشر معلما بودن و هستن

2728
خداکنه آرزومه بچم یکم بزرگترشه میخوام شرکت کنم خداکنه قبول بشم بهترین شغل براماخانوماست 

میشه بگی ازموناش چجوریه و کیا برگزارمیشه؟سایت داره؟

هرچی میدونی میگی؟🥺

من مامان یزدان نیستم کاربری واگذار شده بهم😬

آره بابا 

یکم سختی داره ولی میشه

باید ارشد یه رشته یی رو بخونی 

بعد برو دنبالش حتماً میشی 

من خودم کسیو نمیشناسم که از معلم ابتدایی رفته باشه دبیری 

ولی دیدم دبیر یه درسی بوده دوس نداشته، فوق لیسانس اون درسی رو که دوس داشته گرفته الآن کلا حکمش رو تغییر داده

چرا دیگه الان تازه واردش ۵/۶۰۰ میگیره تا چند سال بعد اگه رتبه بندی تصویب بشه ، نهایتش میشه ۷و خورده ...

بابا چی میگین سه ماه سال که تعطیلید پنجشنبه جمعه ها که تعطیلید نیمه وقتم که سرکارید

کلی تسهیلاتم ک دارید

دیگه چی میخواین بسه دیگه راضی باشید

من مامان یزدان نیستم کاربری واگذار شده بهم😬
2740
بابا چی میگین سه ماه سال که تعطیلید پنجشنبه جمعه ها که تعطیلید نیمه وقتم که سرکارید کلی تسهیلاتم ک ...

اگه منظور از تسهیلات مدرسه است که تابستونها در اختیار معلمهاست میخواین اون رو هم ندن واقعا نسبت به ارگانهای دیگه هیچ امتیازی نداره معلمی

شما حساب کنید معلمی که مدرکش لیسانس یا فوق لیسانسه این همه دانش آموز سر و کله میزنه بعد 20 سال کار بگیره 9 میلیون خیلی زیاده؟؟؟؟؟ 

اینکه تابستون تعطیلن به خاطر لطف بهشون نیست به خاطر اینه که فرزندان دلبند شما تعطیلن اگه ناراحتید بچه هاتون رو بفرستید مدرسه عزیزم تابستون هم

خدا رو شکر کرونا به خیلی ها ثابت کرد از پس یک بچه تو خونه خودشون برنمی‌آیند چه برسه به 30 تا بچه هنوز هم که متاسفانه امثال شما وجود دارن که میگن معلمها مگه چکار میکنن؟؟؟؟ 

اگه منطقه شهری آت کوچک باشد بله تغییر میشه داد بدون دردسر 

چجوری

برای اینکه دیگران رو دوست داشته باشی باید اول عاشق خودت بشی؛ یعنی عزت نفس رو جایگزین عدم عزت نفس و غرور کنی🐝 هر روز تمرین کن، سعی نکن شبیه کسی بشی تو باید بهترین خودت  باشی کسی که شبیه هیچ کس نیست🐝  هر روز جلو آینه بایست و خودتو بغل کن و بگو ممنونم که هستی🐝 هر روز شکر گذاری تو رو کاغذ بیار، خاطرات روزانه بنویس و حس و حالت رو بیار رو کاغذ و نون والقلم 😍 خدا به قلم قسم خورده، قدرت نوشتن می‌تونه بهت کمک کنه🐝 خودتو هیچ وقت با کسی مقایسه نکن🐝 هیچ وقت سعی نکن تایید و رضایت دیگران رو جلب کنی تو کار درستت رو انجام بده و از تفکر دیگران راجب خودت واهمه نداشته باش🐝 همون‌جوری که با معشوقت رفتار میکنی با خودت رفتار کن🐝به خودت احترام بذار، به جسم و روحت تا دیگران هم بهت احترام بذارن🐝 حرفی نزن که شخصیتت خورد شه🐝 قدرت نه گفتن داشته باش!🐝 قاطع باش به جای عصبی بودن بدون داد و فریاد و توهین و با اخلاق حرفتو بزن🐝 در آخر اگر دوست داشتی مطالب امضامو به علاوه ی نکات دیگه که خودت می‌دونی شخصیتتو میسازه بنویس و هر روز بخون😍  راستی رفیق یادت باشه  از تو یه دونه تو دنیا هست از خودت خوب مراقبت کن🐝 و بدون دنیا جای گردیه همیشه سعی کن دل کسی رو نشکن مخصوصا پدر و مادرت رو✨اگر شکستی عذر بخواه🐝 اگر میتونی به کسی کمک کنی کمک کن چون همه اینا چندین برابر به خودت برمیگرده یه روزی 🐝 ثواب کارتو تو‌کیسه ی سوراخ نریز: کیسه ی سوراخ همون غیبت و تهمت و تمسخر و... دیگرانه🥲✨💫اگه امضامو دوس داشتی یه صلوات برا ظهور آقا بفرست اللهم عجل لولیک الفرج🌼الله یارت باشه بانوجان🖐️💕💌
میشه بگی ازموناش چجوریه و کیا برگزارمیشه؟سایت داره؟ هرچی میدونی میگی؟🥺

من تاحالا آزمونش شرکت نکردم براهمین اطلاعات زیادی ندارم ولی خب هرسال برگزارمیشه دیگه و خبرش همه جا پرمیشه 

ششمین کاربریمه 🤪
2706