2737
2739
عنوان

توقعات پدرشوهر...

182 بازدید | 12 پست

سلام دوستان.

مختصر میگم. خونمون طبقه ی بالای مادرشوهره. مادرشوهر و پدرشوهرم مریض شدن و سرما خوردن. پدرش از روز جمعه و مادرش دیروز مریض شده. دوتا هم خاهر داره ک خاهر بزرگیش هم مریض شده و خونه خودش بود و شوهرش ازش پرستاری میکرد. یه دختر دیگه هم دارن ک میره سرکار تا ۴ و بعدشم باشگاه تا ۶ و بعدش میاد خونه. شوهر منم تک پسره و از صبح تا شب سرکار.

از اونور خودم مادر پدر پیری دارم ک یه خاهرم ک شوهرش فوت شده پیششون زندگی میکنه. مادر من لگنش چنسال پیش شکسته و فقط با واکر توی خونه در حد دسشویی اینا رفت و آمد میکنه. حالا دو ماهه ک افتاده و اصلن بلند نمیشه و دسشویی هم دیگه نمیره و دیگه توضیح نمیدم ک چقدر سخته و چقدر کار داره. 

خاهرم دوروزه رفته مسافرت و من باید به پدرومادرم سر میزدم. امروز خونه مادرشوهرم اینا رو صبح تمیز کردم و ظرفاشونم شستم و حریره بادوم بهشون دادم و برای ظهرشونم ابگوشت گذاشتم و بردم و داروهاشونم دادم و راهی شدم خونه ی مادرم.

قصدم این بود ک شب همراه همسرم برگردم ک پدرم گفت یه مراسمی هست و کاش میتونسم برم و منم دلم سوخت دیدم بابام گناه داره همش باید پرستاری مادرمو بکنه گفتم من میمونم برید. از شوهرمم پرسیدم و گفت بمون من کاریت ندارم.

بعد شب حدود ساعت ده و نیم پدرشوهرم زنگ زده ک دیدی ما مریضیم و دخترمونم مریضه و نمیتونه یه آب دستمون بده امشب خونه بابات نمیموندی و حالا ک موندی دیگه همونجا بمون !

اصلا انقدر ناراحت شدن همونجا زنگ زدم ب شوهرم و کلی گله کردم. هنوزم از دلم بیرون نرفته.شوهرمم طرف منو گرفت گفت مریضن پرتوقه شدن. گفتم اگه بابات جای من بود و کارایی ک بابای من میکنه میکرد چه بر سر بچه هاش میاورد.

بیایید لطفا..‌

دخترکم عاشقتم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بگو پدر و مادرم کمک نیاز داشتن، منم دخترشونم و اومدم پیششون، به پسرتون هم سپردم شما و مادرش اگر کاری دلشتین کمکتون کنه

قراره اول هرکس به پدر و مادر خودش رسیدگی کنه، بعد خونواده همسرش

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
2740
زیاد طرف من نیست خودمم تعجب کردم گفت الان میرم بابامو دعوا میکنم گفتم نه ول کن.

دیگه انقدم بی منطق نیس اینبار طرفت نباشه ... کلا چرا وقتی ادم احترام میزاره قصد سو استفاده دارن ی کاریو دو بار انجام بدی فکر میکنن وظیفته 

از اين ب بعد ممتر بهشون برس 

تا از سرشون بيوفتت 

همين 

هرچيم گفتن با خنده رد كن 

خودشونو پاره كردنم ديگه براشون زياد از حد كاري نكن 

اگر سوالي راجب قانون جذب داشتيد بپرسيد بهتون ميگم💎⚡️