2737
2734
عنوان

بچه ها بیایید ببینید آشپزخونمو .نظر بدین همیشه تمیزه

| مشاهده متن کامل بحث + 212574 بازدید | 1321 پست
آشپزخونت خیلی دلنشینه اسی من راستش همیشه مرتب نیست شاید بخشیش به شاغل بودنم ربط داشته باشه ولی همیش ...

عزیزم تحسین😁 شغلت چیه

لذتی بالاتر از این نیست👈 کسی رو پیدا کنی که دنیا رو مث تو ببینه،اینطوری میفهمی که هیچوقت دیوونه نبودی👻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دل و رودم هم اومد سر کامنت یه خانمی برم یکم عق بزنم اه

🤍تو بهار ۱۴۰۱ هستیم🌱 .زندگی داره بهم سخت میگذره🥲 به اُمید روزی که برم خونه خودم .... 🥺 من به اُمید اون روز دارم این روزای سخت و میگذرونم❤️‍🩹 برای خونه دار شدنم و یه زندگی راحت لطفا صلوات بفرستید😘
2728
خونه من کثیف شده فرشام کثیف شده دو ساله نشستم گذاشتم قشنک بچم از اب و گل ذر بیاد ییهو تمیژ کنم. فرشا ...

منم بچه م کوچیکه هرسال فرش و مبل و موکتها رو دادم شستن 

بااین حال گاهی از دستش درمیره جیش میکنه 

دوسال و نیمشه

هنوزم گاهی یه چیزی از دستش میافته و همه رو کثیف میکنه ولی چاره ای نیست باید شست دیگه 

همسرم از همون یک سالگیش میگفت بذار از آب و گل در بیاد بعد همه چیز رو بده قالی شویی

ولی من اصلا طاقت ندارم فرش و مبل و موکت ها رو کثیف ببینم 

حس میکنم پر میشم و سر بچه م خالی میکنم 

اینجوری هرسال یا هر ۶ ماه یه بار ۲،۳ تومن میدم همه تمیزه خیالمم راحت و اون حس قشنگ آرامش...

2738
ممنون عزیزم .خب میگن خونه مال ما نیست ک دلمون بسوزه .خونه بابامو دادن اجاره ب افغانی ها .رو سقف با خ ...

به نظرم هر ایرانی که به افغانی خونه اجاره بده خیانت کرده به مملکتش .. اگه به این آشغالا خونه نده هیچکس میرن مملکت خراب شده ی خودشون 

من‌چه دیر رسیدم به این تاپیک😅چون نمیتونم عکس خونه اصلیمو بزارم عکس خونه دیگمونو میزارم که کسی ازش خبر نداره.من شلختگی و کثیفی و اینارو نمیتونم تحمل کنم درهرشرایطی کل خونم‌مرتبه با وجور بچه سه سالو خورده ای که دارم

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

برای اطلاع از پولیش انواع لوازم فلزات چوب واکس پرداخت کاری و  ... احتیاج به کمک و مشاوره دارید و  میخواهید لوازم منزلتان را مثل روز اول درخشان کنید بر روی کلمه ساب پولیش

کلیک کنید یا به سایت  ساب پولیش مراجعه کنید.

عزیزم من یه دوستی دارم البته همسایمونه شاغله بچه ۱۰ماهه داره همیییییییشه خدا خونش برق میزنه مرتبه یع ...

همه دوست دارند تمیزی و مرتبی رو .. همسایه تون حتما مثل خواهرشوهر من توان بدنی زیاد داره .. خواهرشوهر منم ده تا خونه بهش بدی از صبح تا شب برات تمیز می کنه جوونش خیلی زیاده ولی من توان بدنی کمی دارم نمی تونم همیشه مرتب و تمیز کنم همیشه هم پشت سرم حرف میزنن 

عزیزم کسی داشته باشه بهترین و شیک ترین اشپزخونه رو درست میکنه کسی بدش نمیاد از زیبایی ایشون وسعش همی ...

بله منم همینو میگم 

در ضمن ایشون مستاجرن

ان شاءالله خونه ی خودش بهترینها نصیبش بشه

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...
2706