2733
2734
عنوان

دلتنگی...

211 بازدید | 37 پست

میشه بیاین کمکم کنین خیلی ناراحتم من قبلا هم تاپیک زدم نامزدیم بهم خورده حدود ۳ماهه هرروز که میگذره بیشتر غمگین تر میشم دلتنگ نامزدمم بلاکم کرده نمیتونم پیامش بدم هر چی هم از خدا میخوام اونو بر نمیگردونه یکی نیست آرومم کنه کار هرشبم شده گریه و زاری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
رها کن حتما ادم زندگیت نیس ک نمونده

اون موقع که اومد خاستگاریم راضی نبودم اطرافیان راضیم کردن میگفتم خدایا اگه فرد خوبی نیست نزار جور بشه ولی بعد شدید دلبسته اش شدم چرا منی که از خدا خواستم التماسش کردم و از آینده خبر داشت کمکم نکرد

گریه زاریم نکن هیشکی تاکید میکنم هیشکی لایق اشکات نیس اینو بفهم

منن دوس پسر نداشتم که اولین پسری بود اومد تو زندگیم بخدا خیلی سختمه چون اطرافیانم و دوستام درکم نکردن اومدم تاپیک زدم با شما حرف بزنم

منن دوس پسر نداشتم که اولین پسری بود اومد تو زندگیم بخدا خیلی سختمه چون اطرافیانم و دوستام درکم نکرد ...

من میخام کمکت کنم

ولی میگی نگید فراموشش کن ک نمیتونم

اخه یعنی چی پس چرا میگی کمک

2740

یه آدم جا افتاده رو بفرست سراغش بینتون رو درست کنه نه فقط از طرف تو از طرف هر دوتون نماینده باشه یعنی قصدش این باشه شما جوونین ممکنه تو تصمیم احساسی رفتار کنین و به راحتی همدیگه رو از دست بدین در صورتی که می تونین زوج خوبی بشین

اون موقع که اومد خاستگاریم راضی نبودم اطرافیان راضیم کردن میگفتم خدایا اگه فرد خوبی نیست نزار جور بش ...

خوب عزیزم مگه خودت نگفتی خدایا اگه فرد خوبی نیست نزار جور بشه مطمئن باش فرد خوبی نبوده پس ناراحت نشو 

خدایا خودت بساز خودت بسازی قشنگه تره‌‌😍
میخای ی عمر درگیر عشق ی طرفه باشی مگ تو چیت کمه ک میخای خودتو اویزون کسی کنی ک نمیخادت وقتی ج نمید ...

هم خودم هم خانواده ام مقصر بودیم البته خواهرای اونم دخالت کردن

2706