2752
2734
عنوان

عاشق های امام رضا و امام جواد بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 2192 بازدید | 369 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

۱۰۰۰ تا هم من بگو برای شفای لکنت کوروش دعا کنه

برای ارامش زندگیم دعا کنه خواهش میکنم بگو بهش 😭😭😭😭😭😭😭😭

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2731
من ۱۰۰۰ تا میفرستم ولی تو رو خدا دعا کنید حاجت روا شم☹ احترام و عشق و و گرما و تفریح برگرده به زند ...

الهی آمین 

حتما حاجت روا میشی 

میشه دعا کنید روزای خوبم برگرده دلم خیلی گرفته  
چشم عزیزم براش نیت میکنم تو ختم مونم شرکت کن حتی شده ۱۰ تا صلوات بفرست  مطمئنم حاجت میگیری

دستت درد نکنه عزیزم

۱۰۰۰ تا صلوات برداشتم عزیزم الهی که حاجت بگیرم من که هرچی صداش میزنم صدامو نمیشنوه😭😭😭😭😭😭😭

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
دستت درد نکنه عزیزم ۱۰۰۰ تا صلوات برداشتم عزیزم الهی که حاجت بگیرم من که هرچی صداش میزنم صدامو نمیش ...

اینجا همگی برای هم دعا میکنیم انشالله بهترین برات رقم‌میخوره

۱۰۰۰ تا هم من بگو برای شفای لکنت کوروش دعا کنه برای ارامش زندگیم دعا کنه خواهش میکنم بگو بهش 😭😭😭 ...

عزیزم همش حل میشه فقط از ته قلبت باور کن و توکل کن