2733
2734
عنوان

عاشق های امام رضا و امام جواد بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 2192 بازدید | 369 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

التماس دعا 

می شه یه حمد و صلوات مهمونم کنید 🍀🌱✨🌿💚 برای مردم سرزمینم آرامش، شادی ،سلامتی  ، و *تمرکز روی زندگی خودشون* رو از خدا خواستارم 😇نی نی سایت همه چیز نیست ،یه سایته واسه وقت گذراندن اضافی  اما منتهی کسانی هستن که تنها جایی که می تونن ادعای هویت و بزرگ بودن کنند همین جاست 😇   هرچیزی در تاپیک ها کاربران می گن یعنی چیزی که می خوان بگن و تصمیم با خودشون هست پس اینکه بعضی ها حس کارگاه گجت بودن می گیرن و احساس بزرگ بودن که چیزی فهمیدن ، همش فیکه 😄 صبر چیز خوبیه تقویتش کنید  و با هم دیگه تو تاپیک ها دعوا نکنید 🌱✨ آدما براساس درد هاشون به بقیه آسیب می زنن اما دوست عزیز دیگران که نباید تاوان چالش ها و مشکلات تو رو بدن 🤩  می گما بعضی ها خیلی بیکارن منتظرم تا من تاپیک بزنم بیان دعوا کنند 😂😂😂😂😂😂 می خوای شماره بدید من خودم بهتون پیام بدم که کی تاپیک زدم ☺️😉بیکاری بد دردیه باعث می شه سرت تو زندگی بقیه (تاپیک های بقیه چرخ بخوره) 😪😂 تفنگی که شما داری باهاش حمله می کنی پلاستیکه 😁 ما دوره های عملیش ‌‌واقعیش رو پاس کردیم 😜 کسی که گناه کنه می خنده وارد آتش می شه درحالی که گریه می کنه ✨🌱🍀🌿💚
انشالله به مراد دلت برسی هرچی زودتر 

ممنون عزیزم راستی من ۲ هزار تا برداشته بودم اگه امکانش هست اسم منو بنویس ۴ هزار تا 

من ۴ هزارتا صلوات میفرستم آرزو هستم 

که تو خداوند رویدادهای محالی💫🌱
2728
ممنون عزیزم راستی من ۲ هزار تا برداشته بودم اگه امکانش هست اسم منو بنویس ۴ هزار تا  من ۴ هزارت ...

چشم حتما 

من‌امروز یکی از ۳ حاجتم گرفتم 

حاجت روا بشید انشالله

میشه دعا کنید روزای خوبم برگرده دلم خیلی گرفته  
2740
من امروز یکی از حاجت هام گرفتم باورم نمیشه  الهی همتون حاجت روا بشید  الان ی تاپیک میزنم

توروخدا با حال خوبت برای شفای لکنت پسرم دعا کن

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
توروخدا با حال خوبت برای شفای لکنت پسرم دعا کن

چشم عزیزم براش نیت میکنم تو ختم مونم شرکت کن حتی شده ۱۰ تا صلوات بفرست 

مطمئنم حاجت میگیری

میشه دعا کنید روزای خوبم برگرده دلم خیلی گرفته  

من نرگس ۱۰۰۰ تا به نیت قبولی دانشگاه 

اولویت های اولم التماس دعا دوستان

توصیف من:                                                                         عزیزِ مهربانِ بداخلاقِ صبورِ تندجوش! امید بخشِ  یأس آورِ، پرحرفِ حرف نشنو،بدترین بدِ خوب‌ترین خوبِ با وِی نتوان زیستن، بی وِی نتوان بودن! یک جورِ درهم برهمِ شلوغ پلوغِ قرو قاطی عزیزی که تورا نمی‌توانم تحمل کنمو دنیا هم بی تو تحمل ناپذیر است»
2706