2733
2739
عنوان

عاشق های امام رضا و امام جواد بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 2192 بازدید | 369 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

۱۰۰۰ تا هم من بگو برای شفای لکنت کوروش دعا کنه

برای ارامش زندگیم دعا کنه خواهش میکنم بگو بهش 😭😭😭😭😭😭😭😭

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2742
من ۱۰۰۰ تا میفرستم ولی تو رو خدا دعا کنید حاجت روا شم☹ احترام و عشق و و گرما و تفریح برگرده به زند ...

الهی آمین 

حتما حاجت روا میشی 

میشه دعا کنید روزای خوبم برگرده دلم خیلی گرفته  
2740
چشم عزیزم براش نیت میکنم تو ختم مونم شرکت کن حتی شده ۱۰ تا صلوات بفرست  مطمئنم حاجت میگیری

دستت درد نکنه عزیزم

۱۰۰۰ تا صلوات برداشتم عزیزم الهی که حاجت بگیرم من که هرچی صداش میزنم صدامو نمیشنوه😭😭😭😭😭😭😭

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
دستت درد نکنه عزیزم ۱۰۰۰ تا صلوات برداشتم عزیزم الهی که حاجت بگیرم من که هرچی صداش میزنم صدامو نمیش ...

اینجا همگی برای هم دعا میکنیم انشالله بهترین برات رقم‌میخوره

۱۰۰۰ تا هم من بگو برای شفای لکنت کوروش دعا کنه برای ارامش زندگیم دعا کنه خواهش میکنم بگو بهش 😭😭😭 ...

عزیزم همش حل میشه فقط از ته قلبت باور کن و توکل کن 

2706