2733
2739
عزیزم من و همسرم دعوا کردیم بخاطر اینکه بهم می گفت تو حرف نمیزنی همیشه سکوتی تو پیام سردی در وقتی که ...

عزیزم خونده بودم قبلا اما چون پسرم اذیتم میکرد نتونستم جوابتوبدم گلم بعضی مردا واقعا بلدنیستن کی وکجا و چجوری صحبت کنن من حدس میزنم همسر شما سنشون زیادنیست ک‌همچین حرفی زده اما اگ‌نظرمنو میخوای بنظرم زنگ نزن تو تادرست عبرتی براش دیگه هیچوقت این حرفارونزنه شما اومدید بااین اقا زندگی کنید ن واسه سرگرمی ک من بودم همون لحظه ک این حرفوشنیده بودم سکوت میکردم و دیگ محلش نمیدادم شما تموم تلاشتون‌ومیکنید دلیلی براین نیست ک بخواد بگه شماسردید توزندگی بعدها بچه میاد مشکلاته قرارع هرموقع زن سرد شدمرد بره سمت کسه دیگه قوی باش خانومی منم مثل توهم همش تو بخث دلم میخواد خودم برم سمتش اما نمیرم تاموقعی ک خودش میادپیشم وچون فهمیده اشتباه کرده دیگه تکرارنمیکنه شرمنده خیلی حرف زدم اما بنظرمن توپاقدم نشو دیگه دوستت دارم ک میگم بهت توهم مثل خواهرمن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لایک واقعا اینو منم‌قبول دارم چون منم بغضی اوقات یهو ی حس بد میاد تودلم ضربان قلبم میره بالا تا دوسه ...

ما یه سفر داشتم اول هفته 

و من میدونستم سفر خوبی نیست و به خیر نمیشه

حتی میدونستم با یکی از افراد خانواده همسر برمیگردم خونه

حتی صبح رفتن تمام خونه رو مرتب کردم چون میدونستم برگشت تنها نیستیم

گفتم خب شاید میخوان بیان شهر ما یا هر چیز دیگه ای

ولی مجبور به رفتن بودیم

صدقه دادم و این الکرسی خوندم

اول راه چپ کردیم ( و میدونم تاثیر ایت الکرسی بود که سالم موندیم خیلی معجزه اسا)

برادرشوهرم اومد دنبالمون با اینکه یه شهر دیگه بود!

برگشتیم و بعد بیمارستان و بعدش باهم رفتیم خونه!! دقیقا همونجوری که حسم میگفت

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
2731
میشه یکی من کی مشغول به کار می شم؟

من که گفتم تو پیامم! پیشگو نیستم 

هر کس هم گفت بهت بدون الکی گفته

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
چطور نکنه داره خیانت می کنع

اخه یکم دقت کن به حرفاش 

اولا اصلا نگرانت نشد که حرف خودکشی زدی

دوما حرف دختر میزنه

سوما سین میکنه ج نمیده 

چهارم اینکه همش بهونه میاره

واقعا دوست داری با همچین آدمی ادامه بدی؟ لطفا احساسی تصمیم نگیر  منطقی فکر کن که آسیب نبینی

2738
ما یه سفر داشتم اول هفته  و من میدونستم سفر خوبی نیست و به خیر نمیشه حتی میدونستم با یکی از ا ...

وااااای چ‌وحشتناک خداروشکر ب خیرگذشته الهی هزارمرتبه شکر ک‌چیزیتون نشده واقعا درد ب دلم شد خداروشکر ک سالمید سجده شکر باید بکنید این موقع عزیزدلم خیلی واقعا حس بدیه 

میم حسش بهم چیه؟ دوستم دارع؟ دوست پسرمه  هرچی ازش ب ذهنت اومده میگی عزیزم؟

حسم بعضی وقتا دقیقه ولی وقتایی که کار نمیکنه باید یکی راجب سوالی که میپرسه توضیح بده بهم . ولی کلا حس کردم یکم شیطنت داره ، ادم شوخیه . حسش بهت بد نیست 

وااااای چ‌وحشتناک خداروشکر ب خیرگذشته الهی هزارمرتبه شکر ک‌چیزیتون نشده واقعا درد ب دلم شد خداروشکر ...

خیلی بد بود

همسرم خوابش میامد

منم چون به دلم افتاده بود سریع گفتم بیا پایین من بشینم

ده ساله رانندگی میکنم خیلی هم زیاد

تو جاده خیلییییی زیاد رانندگی کردم دفعه اول دومم نبود

خلاصه من نشستم ولی یه لحظه غفلت ‌‌‌....

ماشین دو دور زد

از دو طرف خورد به گاردریل

خداروشکر واقعا که سالمیم 

ولی حس بدش هنوز باهام هست

با سیلی صورتمو سرخ نگه داشتم

که جلوی بقیه نشکنم

وگرنه از دورن داغونم

عزیزم خونده بودم قبلا اما چون پسرم اذیتم میکرد نتونستم جوابتوبدم گلم بعضی مردا واقعا بلدنیستن کی وکج ...

قربونت بشم خوشحالم که داری کمکم می کنی 

گلم همسرم حدود های ۲۱ اینا ست بگیر یکم بیشتر 

من ۳ روز پیشقدم شدم ولی خب ج نداد دوبار زنگ زد پیام دادم ح نداد امروز پروفایل گذشته من بدون تو زندگی نمی خوام بیو عاشقانه بعد شب شد یه کلیپ دلتنگی گذاشت بعد یه کلیپ گذاشت تیکه دار 😁

قسم خوردم پیام ندم زنگ هم نزنم تا خودش بیاد گلم چرا ؟

اگه دوست داشتی بگو

حسم بعضی وقتا دقیقه ولی وقتایی که کار نمیکنه باید یکی راجب سوالی که میپرسه توضیح بده بهم . ولی کلا ح ...

ازم سرد نشده؟ 

آدم کاری هست یا ن بهم میرسیم؟ 

عزیزم میتونم پی وی تون توضیح بدم؟ درخواستم رو قبول میکنید؟

خیلی بد بود همسرم خوابش میامد منم چون به دلم افتاده بود سریع گفتم بیا پایین من بشینم ده ساله رانن ...

الهی قربونت برم واقعاسخته اما ناراحت نباش عزیزم شکرکن تنها اگ‌همسرتون‌هم مینشست قضیه‌همین‌بود

2706