2733
2739
عنوان

کدوم خاستگار بهتره بنظرتون؟

245 بازدید | 24 پست

بچه ها یکیشون پولدار. دو تا ماشین داره. باحاله. یکم اخلاقش سگه و غیرتی . همیشه وقت میزاره چت میکنه زیاد باهام.( با دختر دیگه ای غیر من چت نمیکنه اصلن) جوری که دارم وابستش میشم. دست و دل بازه ولی اصلن خوشگل نیس. ( نمیشه گفت زشته . شاید معمولی باشه) 

اون یکی مهربونه خیلی. اینم دست و دل بازه . خیلییی خوشگله ولی پول نداره ( ماشین و خونه نداره) و اصلن چت نمیکنه انگار سرگرمی ام براش و ممکنه با بقبه هم چت کنه

خاستگار نیستن البته. برا اشنایی و رل زدن . ( گزارش نزنی😒) 

جفتشونم رو من کراش دارن ( اینجور ک میگن) 

شما باشین کدومشونو انتخاب میکنید؟ 

اینم بگم تعریف نمیکنم از خودم ولی خوشگل و قد بلند و خوش اندامم یکم اخلاقم بده فقط😂

و اینکه متاسفانه منم چهره پسندم. ولی نمیتونم اولی رو رد کنم😑 رو هیچکدومشونم حسی ندارم. 

منو توی هر تاپیک هیجانی و پربازدید تگ کنید  

با چند نفر چت میکنی 🤔😬😑

مخالف حضور بداخلاقا تو سایت 🌺                                عشق جانم امام زمانم ♥️                                                                                                           

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دومی چون براش سرگرمی هستی رد کن اولی رو شاید اونم ایراد داره سگ اخلاقه اما قلقش رو باید پیدا کنی

اقایون لایک و ریپلای نکنند❌❌⛔⛔                       تاپیکای عکس لطفا منو تگ کنید مهربونا 😍😍شانس ندارم همیشه دیر میرسم.                                           خدایا خودت به خاطر عظمتت نسل هر چی مرد خیانتکاره از روی زمین محو کن🤨            
2728

اگر حسی نداری هیچکدوم خودت و مردم رو بدبخت نکن زندگیتو عاشقانه شروع کن

من بودم موقعیت برام مهم نیست هرکدوم بیشتر عاشقم بود همون رو انتخاب میکردم

همه رو می‌بخشم به جز اونی که تو بچگیام وقتی قهر میکردم شام نمیخوردم می‌گفت:ولش کنین حتماً گشنش نیست:)
2738

خودت داری میگی خواستگار نیستن، پس چرا منو کشوندی اینجا:(

غروبم مرگ رو دوشم طلوعم کن تو میتونی...تمومم سایه میپوشم شروعم کن تو میتونی...شدم خورشید غرق خون میون مغرب دریا...منو با چشمای بازت ببر تا مشرق رویا
2706