2737
2739
عنوان

بیاید با امام زمانمون بیشتر دوستی کنیم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 62605 بازدید | 1629 پست

اللهم عجل لولیک الفرج

این تاپیک رو خیلی دوست دارم

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

السلام علیک یا صاحب الزمان

♦️انتخابات ،‌هم حق ملت است، هم یک وظیفه ی ملی است...♦️ فکر می‌کنی مجازیه، حرفی زدیو در رفتی؟! نه جانم حسابرسی بزرگتر در پیش داریم!    علامه طباطبایی( از اولیای الهی و از شاگردان آیت‌الله قاضی )فرمودند:این انقلاب متصل به ظهور امام مهدی علیه السلام خواهد شد... «اِنَّ الْحُسین مِصباحُ الْهُدی وَ سَفینَهُ الْنِّجاة» ،،،پیامبر عزیزمون فرمودن:وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي   اطاعت از ولایت فقیه آزمون قبل از ظهور است...((یا الله یا رحمن یارحیم،یامقلب القلوب ثبت قلوبنا علی دینک 🤲))...اللهم عجل لولیک الفرج 🤲

2731

ممنون که مرا تحمل میکنی آقای مهربانم!

تو ا گر مرا تحمل نکنی

کسی کنار من

دوام نمیآورد.

اصلاً این تحملی که دیگران دارند

سر ریز تحمل توست

که روزی آنها شده

و گرنه ما روی زمین

چیزی به نام مدارا نداریم.

چقدر خوب که تو

جز بندگی، دغدغۀ دیگری نداری

و چقدر خوبتر که خدا مدارا را

نصف راه بندگی میداند.

ا گر خدا تحمل ما را

گناه میدانست

باید چه خا کی به سر میریختیم؟

یا مهدی به دادمان برس...

اللهم عجل لولیک الفرج

2738

Mona. جان متن عریضه رو استارتر عزیز پرگل خانوم توی صفحات اولیه همین تاپیک گذاشتن..

اگه تاپیک رو از ابتدا بخونی متوجه میشی عزیزم😊

خدایا شکرت که بهم نی نی دادی ، خودت مراقبش باش..
دوستان یکی بهم میگی متن عریضه چی باید باشه؟؟

توی تاپیک هست اما یادم نیست صفحه چندمه تاپیک هستش. 

يا وَصِيَّ الْحَسَنِ وَالْخَلَفَ الْحُجَّةَ اَيُّهَا الْقائِمُ الْمُنْتَظَرُ الْمَهْدِىُّ يَا بْنَ رَسُولِ اللهِ يا حُجَّةَ اللهِ عَلى خَلْقِهِ  يا سَيِّدَنا وَمَوْلانا اِنّا تَوَجَّهْنا وَاسْتَشْفَعْنا وَتَوَسَّلْنا بِكَ اِلَى اللهِ وَقَدَّمْناكَ بَيْنَ يَدَيْ حاجاتِنا يا وَجيهاً عِنْدَ اللهِ اِشْفَعْ لَنا عِنْدَ اللهِ

السلام علیک یا صاحب الزمان 

اللهم عجل لولیک الفرج🙏

یا فارس الحجاز ادرکنی🙏

آقاجونم شیعیانتو دریاب،ماروببخش ک بارها و بارها خطا کردیمو طلب عفو کردیم و.... باز تکرار کردیم😢

آقا تورو ب خانوم فاطمه زهرا(س) قسم، بلارو از شیعیانت دور کن 🙏😢

شرمندتیم مولا

سلام خانومای گل 🌼🌼🌼

من یه تجربه قشنگ از ارتباط با امام زمان (ع) دارم،  یه طرح جالب که خودم دادم:

من هر روز دو ساعت با خودم قرار میذارم که تو این دو ساعت خیلی عالی و خوب و فاطمه(س) گونه عمل کنم .  اولش بسم الله میگم و به امام زمان (ع) سلام میدم . و با خدا و امام راز و نیاز می کنم ، می گم خدایا ، ای امام زمان ، من توی این شرایطم ، حالم اینه، فرضا بچم مریضه ،خسته ام ، یا مثلاً میگم از نظر معنوی خیلی بی انگیزه شدم یا... اما توی همین شرایط من به شما توجه می کنم . و سعی می کنم تو این دو ساعت بهترین خودم باشم ، آن طور که شما راضی هستید عمل می کنم جوری که دوشنبه یا پنج شنبه که امام زمان نامه اعمالم را دیدند این دو ساعت بدرخشهو امام زمان واقعا لذت ببرند . و ثواب همه کارهام راهم اهدا می کنم به  امام زمان و سعی می کنم تو اون دو ساعت لحظه به لحظه حواسم باشه که خدا راضیتره که من چکار کنم ، نماز بخونم یا ظرفها را بشورم یا به بچه برسم‌‌...  و همون کارو می کنم و سعی می کنم ذکر بیشتربگم و...

دوستای گلم حتتتما این برنامه رو امتحان کنید. خیلی روی معنویت و شخصیت و موفقیتتون تاثیر می‌ذاره 

والسلام علیک یا صاحب الزمان

دهنتو ببند... دددهنتووو ببنند ... با شما نیستم با خودمم که یادم باشه غر نزنم، حرف بد نزنم، ایراد نگیرم ، انتقاد نکنم، نصیحت نکنم...اگه از چیزی ناراحت شدم فقط حق دارم به راه حل فکر کنم 😊

سلام خانومای گل 🌼🌼🌼

من یه تجربه قشنگ از ارتباط با امام زمان (ع) دارم،     یه طرح جالب که خودم دادم:

من هر روز دو ساعت با خودم قرار میذارم که تو این دو ساعت خیلی عالی و خوب و فاطمه(س) گونه عمل کنم .   اولش بسم الله میگم و به امام زمان (ع) سلام میدم . و با خدا و امام راز و نیاز می کنم ، می گم خدایا ، ای امام زمان ، من توی این شرایطم ، حالم اینه، فرضا بچم مریضه ،خسته ام ، یا مثلاً میگم از نظر معنوی خیلی بی انگیزه شدم یا... اما توی همین شرایط من به شما توجه می کنم . و سعی می کنم تو این دو ساعت بهترین خودم باشم ، آن طور که شما راضی هستید عمل می کنم جوری که دوشنبه یا پنج شنبه که امام زمان نامه اعمالم را دیدند این دو ساعت بدرخشه    و امام زمان واقعا لذت ببرند . و ثواب همه کارهام راهم اهدا می کنم به  امام زمان و سعی می کنم تو اون دو ساعت لحظه به لحظه حواسم باشه که خدا راضیتره که من چکار کنم ، نماز بخونم یا ظرفها را بشورم یا به بچه برسم‌‌...        و همون کارو می کنم و سعی می کنم ذکر بیشتربگم و...

دوستای گلم حتتتما این برنامه رو امتحان کنید. خیلی روی معنویت و شخصیت و موفقیتتون تاثیر می‌ذاره 

والسلام علیک یا صاحب الزمان  

دهنتو ببند... دددهنتووو ببنند ... با شما نیستم با خودمم که یادم باشه غر نزنم، حرف بد نزنم، ایراد نگیرم ، انتقاد نکنم، نصیحت نکنم...اگه از چیزی ناراحت شدم فقط حق دارم به راه حل فکر کنم 😊

سلام من امروز این تاپیک رو خوندم و چقدر دلم شکست و گریه کردم به حال خودم و غافل بودن از امام زمانمون 

وشرمندش شدم به خاطر روسیاهی و گناهکار بودنم اگه سعادت داشته باشم و دستم بگیرن 

از دوستان عزیزم خواهش میکنم همیشه این بنده گنه کار یادکنن و خیلی خیلی تو دعاهاشون یادم کنن و همچنین پرگل عزیز 

که با زدن این تاپیک منو به خودم اورد

2706