2733
2739
عنوان

بیاید با امام زمانمون بیشتر دوستی کنیم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 62616 بازدید | 1629 پست

یا امام زمان ادرکنی یعنی میشه یه نگاهی هم به من روسیاه کنی بیام اینجا و بگم آقا دستمو گرفت یا مولانا یا صاحب الزمان الغوث الغوث الغوث

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
اشکام داره میریزه😭😭😭😭😭 خواهر چرا من تا حالا این تاپیکو ندیده بودم،کاش تگم میکردین😭

سلام دوست خوبم شرمنده عزیز من تازه واردم زیاد بلد نیستم چجوری میشه تگ کرد ولی انگار دعوت نامه بدستتون رسیده از طرف آقا التماس دعا 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوست خوبم شرمنده عزیز من تازه واردم زیاد بلد نیستم چجوری میشه تگ کرد ولی انگار دعوت نامه بدستتو ...

سلام فدات شم،دشمنت شرمنده،این چه حرفیه،،،قربون آقا بشم ،،،،اللهم عحل لولیک الفرج

دست جودی ابوت هم درد نکنه که  لینک این تاپیک رو گذاشت

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2728

سلام با خوندن مطالبای دلنشینتون خیلی آروم شدم 

خیلی دلم میخواد با آقامون امام زمان انس بگیرم 

راستش خجالت میکشم بگم ولی تا الان که 26 سالم شده زیاد آقامونو نشناختم .احترامشونو داشتم ولی خب اونجور که باید نبودم ...خیلی خیلی دلم میخواد همینجور بمونم و بیشتر با آقا امام زمان آشنا شم 

با خوندن مطالب یادم اومد آقا امام زمان و امام حسین و حضرت عباس بزرگترین حاجتمو دادن ولی من نفهمیدم 😥

دو سه سال پیش به پیشنهاد یکی از دوستان با همسرم پیاده رفتیم کربلا . چقدرررررررر. خوب بود .عالی بود ...توراه که نگم براتون با وجود خستگی و.  تشنگی و گرسنگی زیاد عجیب به دلمون نشست آخه ما زودتر از موکبا رفته بودیم هنوز اب و غذا نمیدادن ....درست تو اوج گرفتاریمون رفتیم دستمونم خالی بود تقریبا ...چیزا هم اونجا گررررررون ولی خب بازم خیلی عالی بود ...کربلا رو همین سختیاش مزه میده دیگه. خلاصه رفتیم تا چشممون افتاد به حرم امام حسین یهو دلمون شکست تا خود حرم جاتون حالی با اشک و حال سبک رفتیم بعدم حرم حضرت عباس ...خلاصه تو اون روزا ما رو بردن یه مسجدی اسمص یادم نیس یه برگه ی بزرگ گذاشته بودن رو دیوار و همه میرفتن حاجتاشونو مینوشتن. واس امام زمان. میگفتن اقا میخونن ....منم رفتم و بزرگترین ارزومو نوشتم و از اقا خواستم به حق امام حسین و حضرت عباس حاجتمو بدن ...که درست سال. بعدش اربعین من باردار بودم و نتونستم برم....من این حاجت نوشتن برا امام زمان رو اصلااااااااا یادم نبود با خوندن مطالب یهو یادم اومد ...ِِ قربونشون برم بعد 7 سال و نیم انتظار بعد اونهمه دوادرمون و خرجای زیاااااااد ....بعد اون همه گریه و سختی بالاخره منم طعم مادرشدنو چشیدم ودختر نازمو به لطف امام زمان و امام حسین و حضرت عباس خدا بهم داد 😍 از ته دلم آرزو میکنم هرکی تو انتظاره به حق امام زمان حاجت روا شه ...انشاالله به حق امام  حسین هیچ زنی در حسرت مادرشدن نمونه 😍🌸

لطفا امضامو بخون ♥️🙏. 🌹برای سلامتی آقا امام زمان عج صلوات🌹                                     دخترم رو  بعد 7 سال و نیم باردار شدم نازایی بدون علت داشتم. اگه سوالی داشتین تونستم کمک کنم خوشحال میشم،دختر کوچولوم، 25دی ماه 98خونمونو روشن کرد.اول حلالم کنین شاید یه روزی یه جایی ناخواسته یه حرفی زدم یا یه کاری کردم ناراحت شدین اگه ممکنه برای شادی روح همه اموات. مخصوصا. دایی عزیزم و بابا بزرگ و مامانبزرگ وعمه جانم یه صلوات هدیه کنین به امام حسین 🌺🌹 اگه. ممکنه واس سلامتی و آرومی بچه هام و خونوادم یه دونه. دیگه صلوات مهمونم کنید🌸💐شرمندتونم بخدا ولی از ته دلتون برای اخرت به خیری هممون یه آمین بگو لطفا 😓🙏. دختر دومم 19 مهر 1402 زمینی شد، خدایا شکرت                        
سلام با خوندن مطالبای دلنشینتون خیلی آروم شدم  خیلی دلم میخواد با آقامون امام زمان انس بگیرم&n ...

چقدر عالی😍🥰🥰🥰😍😍😍🤩

💠روایت شده از امام صادق علیه السلام که رسول خدا فرمودند : خدای تبارک و تعالی میفرمایند: هیچ بنده گنهکاری را وارد بهشت نمیکنم ، مگر اینکه اورا به مرض و بیماری مبتلا میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر گناهانش با آن بیماری پاک نشد و زیادتر از آن بود ، کسی را بر او مسلط میکنم که بر او ظلم کند تا کفاره گناهانش باشد، رزق و روزی اش را کم میکنم تا کفاره گناهانش باشد و اگر این نیز برای کفاره گناهانش کافی نبود جان گرفتن او را سخت میکنم و یا در قبر بر او سخت میگیرم تا وقتی که بدون هیچ گناهی نزد من آید و اورا وارد بهشت کنم ، و اما کسی را که میخواهم وارد جهنم کنم ، او را صحیح و سالم میگذارم ، و رزق و روزی اش را زیاد مى کنم و جان دادن او را آسان می گردانم تا وقتیکه نزد من آید ، هیچ حسنه ای نداشته باشد ودر همان وقت او را وارد جهنم کنم✨
2740

سلام آقا امروز روز به امامت رسیدنتون هس تبریک میگم 

یاصاحب الزمان حال دلم خیلی وقته خوب نیس .به خاطر یتیم بودن یکی تمام دارو ندارت رو بزاری زیر دستش .خیلی کم اجاره ازش بگیری .چون بابا نداشت رهن نگرفتیم گفتیم زورش برسه کار کنه بیکار نباشه .آشنا هس خیالمون راحته آدم بشناسی هس حواسش به وسایل ها هس تو رو به یتیمی حضرت رقیه حقمون رو بگیر.ولی درعوض او تهمت زد 15میلیون پولمون رو پاکشید توش .شیشه خونمون رو شکوند فحش داد آسایشمون رو گرفته و هرروز داره برای اذیت کردن ما نقشه میکشه خیلی خیلی ماجرا هنوز هس فقط به دلم افتاد دردمو اینجا بگم بلکه دوستان درحقم دعا کنند یا صاحب الزمان ادرکنی یا صاحب الزمان اغثنی بدادم برس .برات نامه نوشتم تو رو جان مادرت جوابم بده .هیچ راه و چاره ای نداریم .دادگاه ما رو بی حق کرده ولی تو دادگاه خدا روسفیدیم حقمون رو بگیر .

⚜ ذکر صالحین ⚜

🌸با سلام و احترام ، آغاز امامت حضرت مهدی (عج) را تبریک وتهنیت عرض مینمایم

🔵حضرت مهدی(عج) در چند سالگی به امامت منصوب شدند؟

✅👈 5 سالگی

🔴غیبت صغری امام زمان(عج) چند سال طول کشید؟

✅👈69سال

🔵غیبت کبری امام زمان(عج)از چه سالی شروع شد؟

✅👈از سال 329 قمری

🔴اولین نشانه ظهور حضرت مهدی(عج) چیست؟

✅👈طلوع خورشید از مغرب

🔵نمایندگان امام زمان(عج)در غیبت کبری چه کسانی هستند؟

✅👈مراجع شیعه که عالم به فقه، روایت و کتاب خدا هستند

🔴هنگامی که حضرت مهدی (عج) به دنیا آمد بر بازوی راستشان چه نوشته بود؟

✅👈"جاءالحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا "

🔵کدام معصوم فرموده :«زمان ظهور مربوط به خداوند است و هرکس آن را معین کند،دروغ گفته است»؟

✅👈حضرت مهدی(عج)

🔴از جمله مواریث انبیاء(ع) که حضرت می آورند، چیست؟

✅👈منبر حضرت سلیمان(ع)

🔵امام زمان(عج) در چه روزی ظهور خواهند کرد؟

✅👈جمعه

🔴حضرت مهدی(عج) از کجا ظهور خواهد کرد؟

✅👈شهر مکه

🔵اولین آیه ای که حضرت هنگام ظهور تلاوت می فرمایند، کدام آیه است؟

✅👈" بقیة الله خیر لکم ان کنتم مۆمنین "

🔴محل حکومت ایشان پس از ظهور کدام شهر است؟

✅👈شهر کوفه

🔵پس از ظهور جایگاه قضاوت و حکمرانی امام زمان (عج) کجاست؟

✅👈مسجد کوفه

🔴یاران نخستین امام زمان(عج) هنکام ظهور در کجا با ایشان بیعت می کنند؟

✅👈در خانه خدا بین رکن و مقام

🔵یاران حضرت مهدی(عج) چند نفرند؟

✅👈313 نفر

🔴هنگام ظهور چه تعداد زن همراه حضرت ولی عصر(عج) هستند؟

✅👈13 زن

🔵اولین شخصی که در زمان ظهور با آن حضرت بیعت می‌کند، کیست؟

✅👈جبرئیل(ع)

🔴کدام پیامبر هنگام ظهور با ایشان نماز می گذارند؟

✅👈حضرت عیسی(ع)

🔵در روایات آمده که برای آن حضرت خانه ای است، نام آن خانه چیست؟

✅👈بیت الحمد

🔴نام شمشیر آن حضرت چیست؟

✅👈سیف الله

🔵چه تعداد دعای بزرگ از طرف حضرت مهدی(عج) وارد شده است؟

✅👈40 دعا

🔴کدام مسجد به دستور خاص حضرت مهدی(عج) بنا شده است؟

✅👈مسجد مقدس جمکران

🔵در وجود حضرت مهدی(عج) چه ویژگی ای از حضرت نوح(ع) است؟

✅👈عمر طولانی

🔴بزرگترین عبادت در زمان غیبت کبری چیست؟

✅👈انتظار فرج امام زمان(عج)

🔵کدام زیارت مربوط به امام زمان(عج) است؟

✅👈زیارت شریف آل یاسین

🔴دعای مخصوص حضرت ولیعصر(عج) چیست؟

✅👈دعای عهد

🔵نماز مخصوص امام زمان(عج) چند رکعت است؟

✅👈 2 رکعت

🔴کدام دعاست که از طرف آن بزرگوار توصیه شده هر روز خوانده شود؟

✅👈دعای فرج

🌸🌸🌸🌸🌸🌸

سلامتی و تعجیل در امر فرج   حضرت صاحب الزمان(عج)

صلوات بر محمد و آل محمد (ص)

https://t.me/joinchat/AAAAAD-3OtAKvqbpqeIg3g

سلام

امروز مناسبت تاج گذاری امام زمانه

و من امشب بااین تاپبک آشنا شدم

آقا امام زمان

زندگیه ساده و معمولیه من اینروزا آروم میگذره و حاجتی ندارم

جزاین ک دوست دارم بهت نزدیک بشم

امشب تو مسیر تو خیابون یه دارالقران دیدم

خوشحال شدم ک میتونم برم اونحا و قران خوندنم رو جدی کنم

ولی بعد متوجه شدم مخصوص بچه هاست...و ناراخت شدم

توی محلمون....نزدیک خودم

من نمیدونم کجا محفل قران و انس با شما هست....

ولی شما ک میدونید...منو با اون مجالس اشنا کنید.

دوست دارم برم و بشنوم و قران بخونم و یاد بگیرم...

این اولین و تنخا خاسته ی من از شماست فعلا

راستی

مراقب سلامتی دخترم و شوهرم باشید ک شغل سنگینی داره شوهرم

منم برای شما دعای فرج میخونم

دوستتون دارم

ای امام مهربون

دنیا هزارتا رنگ داره...یکیش سیاهه!
2706