2733
2739
عنوان

بیاید با امام زمانمون بیشتر دوستی کنیم :)

| مشاهده متن کامل بحث + 62616 بازدید | 1629 پست
این تایپیکو به علاقه مندیام اضافه کردم فعلا با اجازه
🎋 بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ لا حَوْلَ و َلا قُوَّةَ اِلاّ بِاللَّه ِالْعَلِىِّ الْعَظیمِ 🎋
میتی کومان جان ممنونم، امیدوارم که این تاپیک به دردت بخوره و با وراجی هام سرتون رو نبرم.
امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
امام زمان نکاتی و سفارشاتی رو خیلی بهش اهمیت میدادن در کلام بزرگان هم امده فکر کنید چه میکنید اگر کارتون و عملتون هنگام غیبت امام زمان و هنگامی که اقا میاد یکی بود افرین بر این عمل. زیارت ال یاسین یکی از مسائلی هست که ذکر شده برای نزدیک شدن به اقا بخوانید یعنی به طور همیشگی. بهش عمل کنید نماز اول وقت زیارت عاشورا جامعه کبیره انجام نوافل این ها هم توصیه های اکیدی بود که امام زمان بهش داشته اکر در عمل همین سه مطلب بریم متوجه میشیم خیلی از سخن ها رو امام زمان فرمودند ان شالله که روز به روز معرفتون نسبت به اقا بیشتر بشه.
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
آریانا جان به یاد ندارم وقتی بوده که از ته دل امام زمان رو صدا کرده باشم و جواب نگرفته باشم، محاله یه وقتی گفته باشم یا اباصالح المهدی ادرکنی و جوابمو نداده باشند.. یادمه یه بار از توی اینترنت با عریضه نویسی آشنا شدم، روم سیاه خودم یه وقتی از کسایی بودم که چاه عریضه جمکران رو مسخره میکردم خیلی گرفتار بودم، خیلی، یه روز بعد از نماز مغرب و عشا شروع کردم به نوشتن متن عریضه از روی گوشیم، هم عربی و هم فارسیشو نوشتم، قبلش فکر میکردم که چه چیزهایی رو باید خودم به این متن اضافه کنم، اما وقتی شروع به نوشتن کردم، کاملا احساس میکردم این متن یه متن الهیه، هیچی جا نمونده بود، اون جاهایی که میگه دوست و فامیل همه تنهام گذاشتند، دیگه صبر ندارم، عقلم نمیرسه چیکار کنم، کمکم کنید قبل از اینکه دشمنها بهم زخم زبون بزنن، قبل اینکه تلفات به بار بیاد، مینوشتم و اشک میریختم، از ته دل، خوشخط و مرتب نوشتم و همینطوری یه تاریخ زدم که قبل از این تاریخ حاجت روا شوم، هفده ربیع الاول و حتی پای نامه ام مهر خودمو زدم، امضا کردم و تاریخ زدم و گذاشتم توی یه پاکت نامه، روی پاکت نوشتم که حضور شریف و بزرگوار حضرت حجه بن الحسن العسکری (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و نامه رو چسب زدم و با یه شاخه گل به عنوان هدیه به امام زمان انداختمش توی آب و خدای بزرگ شاهده که یه خواسته محال کمتر از یه هفته انجام شد، باورتون نمیشه حتی خودم یادم نبود که اون تاریخی که توی عریضم نوشته بودم، کی بوده، اما بعدا یادم اومد که دقیقا تا قبل از هفده ریبع الاول حاجت گرفتم..
امیدوارم توی زندگیهاتون هیچ وقت مشکلی نداشته باشید، همه چیز خوب و درست و سرجاش باشه، اما اگر خدای نکرده یه وقت گره کوری خورد به زندگیتون، خدا رو قسم بدید به ناامیدی حضرت عباس.. لحظه ای که کنار نهر علقمه.. یه چشمش به مَشکی بود که دیگه آبی نداشت و چشم دیگه اش به خیمه ها بود که دیگه روی رفتن به سمت بچه ها رو نداشت.. خدایا به حقِ دست گیرِ بی دست هیچ کس رو ناامید نکن..
یه بار هم یه نوبت میخواستم، همه زندگیم به اون نوبت وابسته بود، طرف سه جا بود و دو جا میگفتند که اصلا این هفته نمیاد و اون یکی هم میگفت وقت خالی ندارن، هرچی ایستادم و حرف زدم، منشی میگفت شرمنده، وقت ندارم، من از اونایی هم نیستم که خیلی روم بشه وایسم التماس کنم، یکی دو بار که مودبانه خواهش کنم و بهم نه بگن، دیگه میرم، دفعه دومی که از منشی پرسیدم و گفت نه، فقط بغض کردم و با همه وجودم گفتم یا صاحب الزمان اغثنی یا صاحب الزمان ادرکنی و زود تشکر کردم و اومدم بیرون، یه ساعت نشده بود که منشی همون جا که تاکید داشت هیچ وقت خالی ای وجود نداره، زنگ زد و گفت فردا صبح بیاید.. برام عین معجزه بود به خدا..
2740
آوا جان مشکل منم مثل مشکل تو بود، هنوزم کامل حل نشده البته، این چیزی هم که بالا نوشتم، قرار مشاوره ام بود، شوهرم بعد از کلی اصرار و درخواست و خواهش، قبول کرده بود که بیاد مشاوره، اما فقط یه هفته به من وقت داده بود که از یه مشاور خاص وقت مشاوره بگیرم و اون مشاور اصلا وقت خالی نداشت، امام زمان رو صدا کردم و وقت مشاوره مون اکی شد و مشاوره حاضر شد که ساعت ناهارشو بیاد مرکز و به ما مشاوره بده..
یه مسجدهست توشهرمون که یه چاه داره همه اهل شهرستونمون ختی شیعیان افغانی هم میرن حاجت میگیرن منم میرم باورکنید وقتی پامیزارم تومسجد احساس میکنم اقاامام زمان حضورداره من خجالت میکشم درخواستموبگم زودازاونجا میام بیرون وخیلی دیربه دیرمیرم شایدسالی دوبار درحالی که تومسیرمه ولی امروزمی خوام برم با اقام اشتی کنم ممونم گلم
خدایا بفرس صاحبمون مولامون سرورمون امام زمانم
فانوس جان من برای همه چیز امام زمان رو صدا کردم و جواب گرفتم، برای قسط، برای نرم شدن دل شوهرم و خانواده اش، برای اینکه برسم نماز اول وقتمو بخونم، برای بیدار شدن برای نماز صبح، برای رزق مادی و معنوی و هرچیز دیگه ای.. اصلا مهم نیس من چه حاجتهایی داشتم و جواب گرفتم، مشکلات هرکسی خاص خودشه، مهم اینه که با تمام وجود اعتقاد داشته باشی که امام زمان هستند، میبینند و اونقدری کریم و بخشنده ان که دست رد به سینه کسی نمیزنند.. هر گرفتاری ای که داری، هر مشکلی که داری، برو در خونشون، صداشون کن و ازشون کمک بخواه، غیرممکنه جواب نگیری.
هنگام طواف خانه ی خدا در دور هفتم این دعا را میخوانیم :... {یا مَنِ اسْتَجابَ لاِبْغَضِ خَلْقِهِ إِلَیْهِ إِذْ قالَ أَنْظِرْنِی إِلی یَوْمِ یُبْعَثُـونَ، اِسْتَجِبْ لِی} ای آنکه مستجاب کردی دعای دشمن ترین خلقت (شیطان) را، آنگاه که گفت: «مرا تا روز رستاخیز مهلت ده» دعایم را مستجاب گردان. دیگه از شیطون که بدتر نیستیم، هستیم؟
آیت‌الله مجتهدی در درس اخلاقشان فرمودند: بهترین وسیله رسیدن به خدا اهل بیت هستند. چهل سال پیش من گرفتاری داشتم، یکی از اولیا خدا در کربلا به من فرمودند: «به حضرت نرجس خاتون مادر امام زمان متوسل شوید، ایشان چون مادر ولی وقت ما هستند به فرزندشان می‌فرمایند که پسرم، این شخص به من متوسل شده خواسته‌اش را بده هزار صلوات یا یک ختم قرآن نذر ایشان کن تا گرفتاریت برطرف شود.» آقای الهی واعظ از قول بنده این مطلب را بر روی منبر نقل کرده بودند، شخصی پیش من آمد و گفت: «آقا من این کار را کردم و فورا حاجتم را گرفتم.» «یا مَن لا یَشغَلُهُ الحاجُ المُلِحینَ»: ای خدایی که الحاح ملحین تو را مشغول نمی‌سازد.» یعنی ای خدایی که اگر همه عالم تو را صدا بزنند و همه بگویند یا الله، تو پاسخ همگی‌شان را می‌دهی و به سخنانشان گوش می‌دهی، ای خدا، این چند دعا را درباره ما مستجاب کن. یک: مرا موفق به انجام نوافل گردان. دو: مرا موفق به دانستن مسائل شرعی‌ام برگردان. سه: نزدیک‌ترین وسیله رسیدن به خودت را به من نزدیک کن. آیة الله سیبویه علیه الرحمه عموی {مرحوم آیة الله میرزا احمد} آقای سیبویه واعظ که در کربلا ساکن و صاحب رساله بودند. ایشان از اولیا بودند روزی به من فرمودند: در زمان ما (عصر غیبت ) توسل به حضرت نرجس خاتون کارها را زودتر راه میاندازد. چرا که وقتی مادر به فرزند حرفی بزند فرزند مجبور است به حرف مادر گوش بدهد. استاد مجتهدی می فرماید: من هر موقع کارم گیر میکند هزار صلوات نذر حضرت نرجس خاتون مادر امام زمان میکنم و کارم درست میشود. خود من هرموقع نذر حضرت نرجس خاتون کردم هم جواب گرفتم، فکر کنید خدا به ماها که بنده معمولی و گناهکاریم میگه که حتی اف به پدر و مادرتون نگید، حالا امام زمان، کاملترین انسان، بهترین بنده خدا مادرشون ازشون چیزی بخوان و بهشون نه بگن؟ حاشا و کلا..