2737
2739
عنوان

دورهمی مامانای دی و بهمن😍😍💕

| مشاهده متن کامل بحث + 23657 بازدید | 2429 پست
شما انومالي رفتين؟  من اوايل شهريور بايد برم.

من هفته دیگه میتونم برم. ولی خودم میخام اول شهریور برم هم جشن میخام بگیرم هم اینکه بچه یکم بزرگتر بشه قشنگ چکش کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسلامتی انشالله😍اطلاعات بده از خودت. چه سونویی رفتی حالت چطوره

هفته ۱۹هستم هفته دیگه سونو آنومالی دارم بچم هم پسره 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 

دوستان من شنبه اول ۱۹ هفته سونو انومالی دارم توروخدا دعام کنید همه چیزش خوب باشه انقد استرس دارم ۱۰ روزه یه مشکل بزرگ پیش اومده و کار شب و روزم گریه و استرسه دعا کنید شنبه سونوم خوب باشه خیالم از بچم راحت بشه🙏🙏😥

لطفا برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرستی؟🥺🙏
2728
2740
دوستان من شنبه اول ۱۹ هفته سونو انومالی دارم توروخدا دعام کنید همه چیزش خوب باشه انقد استرس دارم ۱۰ ...

انشاالله همه چي خوب پيش ميره 

توكل به خدا🙏🏻

خداجونم مواظب فندوق من باش❤️
ای جوووونم. منکه هنوز نمیدونم دختره یا پسر

من چون آزمایش سل فری دادم اونجا مشخص شد البته تو سونو ان تی دکتر بهم گفت پسره 

لا حول ولا قوه الا بالله دخترم  به دستان پرمهر خدا سپردمت همیشه سالم و سرحال باشی عشق زندگیم دوستت دارم تعجیل در فرج آقا امام زمان یه صلوات بفرستین ان شاالله آقا برامون دعا کنن 
دوستان من شنبه اول ۱۹ هفته سونو انومالی دارم توروخدا دعام کنید همه چیزش خوب باشه انقد استرس دارم ۱۰ ...

هیچی نیس  انشالله جوجه سالمه سالمه الکی خودتو نگران نکن. 

ميگم براي من دكترم ازمايش غربالگري دوم ننوشته، فقط سونو بايد بدم شما انجام دادين؟

ببین قانون غربالگری اجباری برداشته شده اگه میخای بری خودت باید به دکترت بگی که بنویسه وگرنه خودشون نمینویسن

برای ان تی هم دکترم گفت اگههه خودت دوست داری بنویسم🙄گفتم آره بابا بنویس