2733
2734
عنوان

دورهمی مامانای دی و بهمن😍😍💕

| مشاهده متن کامل بحث + 23657 بازدید | 2429 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به نظرتون برم دكتر بگم برام بنويسه؟

بنظر من آره حتما برووو

خودم شخصا آنومالی رو سعی میکنم دولتی هم نرم. برم مطب شخصی خوب چون مهمه دیگه همه اعضای بچه رو چک میکنن خیال آدم راحت میشه

به نظرتون برم دكتر بگم برام بنويسه؟

منم دکترم غربالگری دوموکامل ننوشت فقط یکیشو نوشت ک شکر خدا خوب بود اگه غربالگری اول و سونو ان تی خوب باشه اکثرا دکتر نمینویسن 

لطفا برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرستی؟🥺🙏
بنظر من آره حتما برووو خودم شخصا آنومالی رو سعی میکنم دولتی هم نرم. برم مطب شخصی خوب چون مهمه دیگه ...

ممنون عزيزم اره منم براي سونو جاي معتبر نوبت گرفتم

خداجونم مواظب فندوق من باش❤️
2740
منم دکترم غربالگری دوموکامل ننوشت فقط یکیشو نوشت ک شکر خدا خوب بود اگه غربالگری اول و سونو ان تی خوب ...

اره ان تي خوب بود و گفت سلفري نيازي نيست انجام بدي

ازمايش دوم هم ننوشت

خداجونم مواظب فندوق من باش❤️

از احوالات خودتون بگین. خوبین؟ 

من خودم دیابت بارداری گرفتم😢😢جواب ازمایشم امروز بردم مرکز بهداشت گفت بازم قندت بالاس😩هفته دیگه برم پیش دکتر ببینم قرص میده یا انسولین

اره ان تي خوب بود و گفت سلفري نيازي نيست انجام بدي ازمايش دوم هم ننوشت

خوب بود پس نیاز نبود ک بنویسه خیلی هارو دیدم ک غربالگری و سونو ان تیشون خوب بود غربالگری دومو ننوشت دکتر

لطفا برای سلامتی پسرم یه صلوات میفرستی؟🥺🙏
من كه تازه يه كم زير شكمم سفت شده و ني ني هم هنوز تكون نمي خوره توي ان تي جفتم خلفي سرراهي بود و باي ...

منم زیر شکمم سفته

من از اول علائم خاصی نداشتم خداروشکر. فقط الان یکم اسید معدم میاد بالا و گرفتار دیابت بارداری شدم