2733
2734
نیستم در خدمتتون 

جر😂😂😂

دارای آلرژی به هر نوع آدم سمی✌🦋  نامه ای ب نیمه گمشدم**(((: عزیزم خسته شدم ازبس هرکی رسید بهم گفتم نامزد دارم و دوست نداره با پسرا حرف بزنم من که اینقدر حواسم به نبودنت هست پیدا شو دیگه🥺😂بوس بهت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اره ی پیک خوردم ی بار تو عمرم الانم دارم سر به سر این پسره میزارم🤣🤣🤣🤣🤣🤣

نخور دیگه خواهر گناه داره 

دارای آلرژی به هر نوع آدم سمی✌🦋  نامه ای ب نیمه گمشدم**(((: عزیزم خسته شدم ازبس هرکی رسید بهم گفتم نامزد دارم و دوست نداره با پسرا حرف بزنم من که اینقدر حواسم به نبودنت هست پیدا شو دیگه🥺😂بوس بهت
2731
من مشکل دارم مریضم به عشقم میگم الکی پا نشینه بره پی زندگیش نمیره میگه به تو چه زندگیه خودمه  ...

عشق اگه واقعی باشه ارزش همه چیز رو داره شما هم انشالله خوب میشی هر چه زودتر 

خون به دلش نکن 

من کشیدم که میگم

والا ؟ من نمیدونم رلم میخورد منم ازش گرفتم خوردم 🤣🤣🤣😂😂

عاره گناه داره😂نخور