2733
2739
منم ،ب شوهرم میگفتم باهام بیا حمام یا دم در بشین تا من برگردم

باعث خیر شدن انگار😁

حالا باهات میومد یا میشست دم در🤭

#ایران_من #اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم 🌱 همه فکرمیکنن من راز دارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین 😶😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره منم اولا میترسیدم ولی دیگه اینقدر تکرار شده برام انگار عادت کردم ودیگه سر شدم نسبت به این موضوع

چی شد که اینطوری شدی یعنی چرا برات از این اتفاقا میفتن از کی شروع شد مثلا چطوری بودن اتفاقا

🖤(: Louder than bombs I break
2731

من خودم خداروشکر از این خاطره ها ندارم

ولی همسرم ی بار میگفت مامان بزرگم ی همسایه  داشت 

با جنا در ارتباط بود میگفت خیلی اذیتش میکردن 

میگفت من خودم ی بار دیدم انگار ی نفر بردتش بالا چسبیدتش به دیوار داشت خفش میکرد اونم داد میزد

بعدش فرداش دیدیم نیستش.بعد از یکی دو هفته خبر اومد بردنش بالای تیر برق با روسری خودش دارش زدن

راه حل میخوای  یه بار که سر این کنجکاوی ها سراغت اومدن قشنگ آدم به چیز خوردن میفته البته خدا ...

اره منم دیدم همون چیزی هم که گفتی برام اتفاق افتاد نمیدونم چمه یه تصمیم درست میگیرم 

2738
چی شد که اینطوری شدی یعنی چرا برات از این اتفاقا میفتن از کی شروع شد مثلا چطوری بودن اتفاقا

راستش ما یه سری فامیل نزدیک داریم که تواین کارا زدن رودست خود دعانویس ورمالا😅 وبا ما خوب نیستن فک کنم کار اوناس آخه باها توخونمون دعا وزغال ویه سری چیزای عجیب دیدیم

بعد من ازچن سال پیش شروع شد روم قطره آب ریخته میشد توی خونه نه بیرون که بگم بارونو ایناس  سرکتاب گرفتم یه دعانویس میگف رحمت الهی 🤣

اون‌یکی میگفت کوچیک بودی اذیتشون کردی یکی دیگه دعا داد که دیگه سراغم نیان🤣🤣🤣

ولی با یه روحانی که صحبت کردم گفت ممکن نیس جن مسلمون سراغ انسان بیان واینا ازنوع شیطانین وممکن اذیتت کنن وکار به جاهای باریک مث تعرض واذیت وآزارتوخواب واینا برسه گفت نماز سروقت بخونم قرآن یه سری آیه هارو

#ایران_من #اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم 🌱 همه فکرمیکنن من راز دارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین 😶😂
اونم پررو میومد داخل😂

ای جان رودلش مونده بود 🤣🤣🤣🤣

خو بچه دوس داره اذیتش نکن

میدونستین اگه ی ازما بهترون بگیرین هر کاری بخوایید براتون انجام میده

والبته خیلی کارا درقبالش ازتون میخوان مث دعا نویسا که موکل دارن والکی میگن موکلشون جن مسلمونه ولی دروغ میگن شیطانیه آخه این دعا نویسا خیلی کثافت کاری میکنن خیلی‌هاشون و من به شخصه نمیتونم هضم کنم یه جن مسلمون بیاد از کسی که همچین نجس بازی هایی درمیاره حمایت کنه وبراش کار انجام بده  شاید فقط یه تعداد انگشت شمارشون اهل کثافت کاری نباشن

همین هی اومدن توی حمومش باعث شد من دوقلو بیارم دیگه😂

وایییییی🤣🤣🤣🤣🤣

من گفتم سبب خیر شدن حالا هی بگو نه

2706