2733
2734
یا خدا دلم ریختتتت😱

🥲

یه شب یه مَرد داره ی جایی از دریا  که هیـــــچکس وجوود نداره و بی نام و نشونه  غرق میشه!🌬بعد به خدا میگه که خدایا منو نجات بده من فقط به تو ایمان دارم:)>🌿یه دوسه دقیقه بعد این حرفش یه لنج میاد سمتش میگ بیا بریم تو اینجا داری میمیری !✨مرد میگه که : من به خدا گفتم نجاتم بده خودش میادو نجاتم میده ......هرچی صاحب لنج التماس میکنه بیا بریم مرد راضی نمیشه 👐🏻یکم بعد یکی دیگ میادو بازم همین!! ...... همیوجور ادامه میابه و..روز سوم این مرد میمیره!🖇میره اون دنیا پیش خدا میگه که من به تو دلبستم من ب تو اعتماد کردم و این کفار گفتنا ک تو اصلا منو  نمیبینی تو بخشنده نیستی .و تو الکی و اینا ...))خدا میگ که:: من تو اون دریایی که هیچ چیزی نبود چند نفرو برای نجات تو فرستادم :)!! 🌱اما تو منو باور نداشتی:)🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان من هر هفته میشه گفت تقریبا اینجور تاپیکای ترسناک میخونم میترسم و تو خونه تنهام میگم اینسری دیگه نمیام باز دوباره جلو چشمام قرار میگیره و جوری میشه که دوباره به ترسم اضافه شه راه حلی دارین کنجکاوم میام پشیمون میشم 😑😑

همزاد بد خیلی بده من همزادم شیطانیه خیلی مشکلات دارم پیش یکی که رفتم گفت همزادت بده تمام مشکلاتت از ...

اره واقعا 😥

یه شب یه مَرد داره ی جایی از دریا  که هیـــــچکس وجوود نداره و بی نام و نشونه  غرق میشه!🌬بعد به خدا میگه که خدایا منو نجات بده من فقط به تو ایمان دارم:)>🌿یه دوسه دقیقه بعد این حرفش یه لنج میاد سمتش میگ بیا بریم تو اینجا داری میمیری !✨مرد میگه که : من به خدا گفتم نجاتم بده خودش میادو نجاتم میده ......هرچی صاحب لنج التماس میکنه بیا بریم مرد راضی نمیشه 👐🏻یکم بعد یکی دیگ میادو بازم همین!! ...... همیوجور ادامه میابه و..روز سوم این مرد میمیره!🖇میره اون دنیا پیش خدا میگه که من به تو دلبستم من ب تو اعتماد کردم و این کفار گفتنا ک تو اصلا منو  نمیبینی تو بخشنده نیستی .و تو الکی و اینا ...))خدا میگ که:: من تو اون دریایی که هیچ چیزی نبود چند نفرو برای نجات تو فرستادم :)!! 🌱اما تو منو باور نداشتی:)🍃
2728
آره منم اولا میترسیدم ولی دیگه اینقدر تکرار شده برام انگار عادت کردم ودیگه سر شدم نسبت به این موضوع

منم الان بیخیال شدم اما فکر که میکنم میگم باریکلا چه دل و جراتی داشته از پس این همه ماجرا براومدی 

و سکوت چه زیباست وقتی همه دروغ میگوییند  
خب منم تعریق کنم😂 این قضیه ماله همین امسال  حدود یه ماه پیس این حدودا بود  من شبا بیدا ...

اهم میگن فعالیتشون ازساعت ۲ یا ۳ بیشترمیشه

#ایران_من #اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم 🌱 همه فکرمیکنن من راز دارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین 😶😂
2738
آره منم اولا میترسیدم ولی دیگه اینقدر تکرار شده برام انگار عادت کردم ودیگه سر شدم نسبت به این موضوع

من میگم بیاین کمکم کارا خونه رو انجام بدید

😂😂😂😂

چه نکو طریق باشد/که خدا رفیق باشد♥
دوستان من هر هفته میشه گفت تقریبا اینجور تاپیکای ترسناک میخونم میترسم و تو خونه تنهام میگم اینسری دی ...

راه حل میخوای 

یه بار که سر این کنجکاوی ها سراغت اومدن قشنگ آدم به چیز خوردن میفته

البته خدا نکنه برا کسی این اتفاق بیفته واقعا من که تجربش کردم پدرم دراومده

#ایران_من #اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم 🌱 همه فکرمیکنن من راز دارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین 😶😂
اهم میگن فعالیتشون ازساعت ۲ یا ۳ بیشترمیشه

من خودم از جن میترسم قشنگ 

بعد نمیدونم اخه این چی بود 

هر سه تامونم می‌شنیدیم 

یه دیقه ای صدا یه زن که داره ها میکنه اومد 

اگه قرار بود به من ظاهر شه یا صداشو بشنوم فقط من می‌شنیدم مامانم میگفت شاید یه جونوری چیزی تو کوچه بوده ولی صداش تو اتاق بود صدای زنم بود

🖤(: Louder than bombs I break