2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باورتون نمیشه  چند روز پیش داشتم نماز میخوندم تنها بودم تو خونه دیدم پا سنگین شده از چادر زدم ...

چه ترسناک من شنیدم میگن توخونه سوره بقره رو به مدت چهل روز پخش کنین برا این موارد خوبه البته بیشتر تحقیق کن اگه خواستی چون ممکنه با این کار بهت صدمه بزنن 

نمیدونم واقعا درسته یا نه توی همین نی نی سایت دربارش میگفتن وچن نفر گفتن واسشون خوب بوده

#ایران_من #اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم 🌱 همه فکرمیکنن من راز دارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین 😶😂
2731
به شوهرم داشتم از تو گوشیم عکس نشون میدادم دوست پسرم پیام داد 😂🤦🏻‍♀️البته نفهمید

😳😳😬

ترسناک!!!

اگه باهات بحث میکنم بدون اطلاعاتم تو اون زمینه کامله پس الکی زور نزن من قراره با دوست خوبم موفق بشم من بهترین مشاور خواهم شد...      یک روز که حالت خوب نیست توی متروپایدختری که قیافه اش را دوست نداری لگد می کنی و منتظر می مانی که یک اخم کوچک بکند تا تمام توانت را به کار بگیریبرای لت و پار کردنش یک روز که حالت خوب نیست سر کلاسی که استادش حضور غیاب می کند نمی روی و بعد سر کلاسی که حضور غیاب نمی کنند حاضرمی شوی و میز دوم می نشینی و تمام مدت زل می زنی به چشم های استاد! یک روز که حالت خوب نیست می روی توی کافه برای خودت یکی از این شکلات گلاسه های سایز خانواده سفارش می دهی و تاآخرش را می خوری آنقدر که تاچندساعت بعد حالت تهوع داشته باشی! یک روز که حالت خوب نیست کنار پله های ایستگاه مترو می ایستی و دستت را می گذاری روی نرده و در حالیکه جمعیت پشت سرت همه منتظر مانده اند همینجور بی حرکت می مانی و بعد از سی ثانیه یادت می افتد که این پله ها برقی نیستند که خودشان بالا بروند یک روز که حالت خوب نیست دکمه قفل باز کن گوشی ات را می شکانی و می گذاری تا شب قفل بماند و از اینکه چراغ اس ام اس اش هی فرت فرت روشن می شود اصلا ذوق نمی کنی!یک روز که حالت خوب نیست اعتقاد شدیدی به قانون " بی خیال دنیا "پیدا می کنی تازه می فهمی روزهایی که حالت خوش نیست فقط خودت را عشق است و بسیه دختر تنها ولی خودساختهعطر تمشک،رنگبنفش.یه فنجون آرامشِ موج دریا⛓️💙🤍♬♪♪ 
2740

خب منم تعریق کنم😂

این قضیه ماله همین امسال 

حدود یه ماه پیس این حدودا بود 

من شبا بیدار میمونم تا مثلا دو و سه این چیزا تو گوشی طبق معمول 🤌🏻😔😂

خلاصه که تو گوشی بودم

بعد دیدم یه صدا میاد صدایه یه زنی بود که داره ها میکنه 

اول اهمیت ندادم بعد دیدم باز داره میاد 

منم رفتم مامانمو بیدار کردم بلند شد اونم داشت میشنید خواهرمم همین طور ماهم که بسم الله  و این چیزا 

خلاصه این هعی صداش میومد و دیگه بعد تموم شد قشنگ انگار تو اتاق بود  ساعت ۲ و ۵ دیقه اینطوریا بود

🖤(: Louder than bombs I break
ادمای خییییلی خوشکلو خیلی اذیت میکنن عمه بابام الان پیر هست دیگ اینقد بوور و سفیییید و چشماس ابی ابی ...

همزاد بد خیلی بده من همزادم شیطانیه خیلی مشکلات دارم پیش یکی که رفتم گفت همزادت بده تمام مشکلاتت از همزادته با دعاها و طلسمایی که برات گرفتن کمک میکنه به نابودیت 

و سکوت چه زیباست وقتی همه دروغ میگوییند  
چه ترسناک من شنیدم میگن توخونه سوره بقره رو به مدت چهل روز پخش کنین برا این موارد خوبه البته بیشتر ت ...

آره دست از سرم برنمیدارن 

باورت نمیشه مربا رب و روغن هم ازم میبرن

همش دعا میخونم قرآن هم تو ختم ها شرکت میکنم 

میخونم

اینبار شهدا را از صف اول چیدند!یک رئیس جمهور،یک امام جمعه،یک استاندار،یک سردار، یک وزیر😭
آشکارا مبینم سایه های رو دیوار و تو خونه  درا باز و بسته میشن دیگه نمیترسم

آره منم اولا میترسیدم ولی دیگه اینقدر تکرار شده برام انگار عادت کردم ودیگه سر شدم نسبت به این موضوع

#ایران_من #اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم 🌱 همه فکرمیکنن من راز دارم ولی واقعیت اینکه من یادم میره چی گفتین 😶😂
2706