2733
2734
عنوان

ممکنه نامشروع باشه مادرم میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 27164 بازدید | 311 پست

شما اطلاعی درمورد بارداری داری و اقدام میکنی؟

بخدا راه حلش ی سرچ سادس

گوگل در دسترس همه هست

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
سلام عزیزم لطفا سواد دینیتون بالا ببرید خود رساله رهبر گفتن با این افکار ریشه به دین نزنید بهتر تو ...

منکه قبول ندارم 

مامانم میگه من ٦ ساله عروسی کردم حالا بهش موندم بگم یا نه ، برنگرده بگه تو این ماهه .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میگفت شب های عزیز نباید رابطه باشه نطفه ای که تشکیل میشه حرامه ، البته مادربزرگمم میگفت  

عزیزم شب عاشورا رو می گن حرمت گذاشته بشه و رابطه نباشه

اینکه شما الان بارداری نطفه حداقل ۱۴ روز قبل بسته شده به شب عاشورا نمی خوره واینکه نگفتن حرام است ولی خوب بهتر حرمت شب عاشورا رو داشته باشیم

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

2738
اولا ک خرافاته دوما ک شما اگ الان بارداری باشی کارای اداریش برای دو س هفته پیشه ک اصلا. ربطی نداره . ...

تاریخ شروع بارداری از اولین روز اخرین پریود شما محاسبه میشه

بزرگترین گناه ناامیدی از رحمت خداست😉❤️
معنی نامشروع یچی دیگس، نامشروع ب اونی میگن ک از ی رابطه نامشروع (زنا) باشه ن همسر، تا جایی ک من میدو ...

نیمه شعبان

قربان

فطر

اینا کراهت دارن تشکیل نطفه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟