2737
2739
عنوان

روابط اجتماعی

78 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها 

یه سوال داشتم شما چجوری با هم جنس خودتون دوست میشین

من خیلی اجساس تنهایی میکنم همیشه دوس داشتم یه دوس داشتم که مثل خواهر باشه برام یه مدتم داشتم ولی بعد ۶ سال که صمسمس بودیم رفت با یکی دسگه جور شد منو کلا ول کرد

برا همین تجربه بد دارم فکر میکنم خودم مشکل دارم یا وقتی وارد یه محیط جدید میشم همش تو ذهنم میگن یه دفعه اینا نفهمن که رفتارم این شکله)رفتار بدی ندارم ولی همش این صدا تو مغزمه ترخدا راهنماییم کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میشه بگی چی کار میکنی  و اینکه ذهنیتت چیه به رابطه دوستی چجوری فک میکنی که صمیمس میشی

من معمولا از قبل باهاشون دوستم و وقتی وارد میشم دیگع خجالتی نمیکشم ذهنیتت باید این باشع ک همه مثل هم نیسن اون ی نفر بود با اخلاق و شعور......اما این یکی فرق داره مثل اثر انگشت مثلا نباید ب پسرا توی جمع ب چشم ی ادم بیشعور فلان و فلان نگا کنی همه با هم فرق دارن عشقم

اگه تاپیک تو نیس ریپ نزن اوک؟
من منطورم با دختر همجنسته من متاهلم

من کلی گفتم عزیزم خب همجنس ک راحت تره ک راجب چیزای دخترونه حرف بزن ب نظر من اگع واقعا برات مهمه برو پیش مشاور

2740
خب دربارخ چی ادم حرف کم میاره دیگه

نمیدونم معمولاً من توی جمع آتیش بیار معرکه هسم بحث راه نمیندازم مثلا دارن حرف میزنن کرم میریزم همه منحرف میشن🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣