2752
2739
واییی نه

چرا نه خوبه که  

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انگار هردفعه پخش میشه قراره اتفاق جدیدی بیفته 😂😂

سلاام عزيزم فكر كنم يجا منو ريپ كرده بودي وقتي رسيدم قفل شده بود❤️خوبي؟؟؟

من مختار نديدم ولييي سريالاي ديگه اي كه خيلي دوست دارم وقتي ميبينم منم همون حسو دارم😂

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2731
وا نبابا به بازیگرا چه مربوطه ،بازیگرا پولشونو گرفتن رفتن ،،مثل اینکه یه ساختمون خراب کنن کارگرها شک ...

والا منم باورم نشد 

مرا به خانه برگردانید 🌔بدنم مهلکه ی شیهه ی شلاق شد 🪐من اگه خسته شبیه تن ایـران بودم ، من اگه لحظه ی پـایـانی انسان بودم ، خاطـرات تـو منو زنده نگه داشته هنوز..!!! منو از این غَـم جاودانه آزاد کن .... ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمـتر رنــج ببریم !!! هرکجا مرز کشیدند ، بیا پُـل بزنیم ❣️.            خواستم آسمان باشم ، مُنـجی شهر نیمه جـان باشم ، آشیان پرنـدگان باشم ، با همین دست خـالی و سَردم :)) لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️
امام حسین هیچیش قدیمی نمیشه قربونش برم مختارکارخیلی قوی و خوش ساختی هست با بازیهایی جذاب و دیالوگای ...

اره واقعا همیشه اول محرم میشه دوست دارم مختارنامه هم پخش بشه حس و حال خوبی بهم میده

واقعا هم عالی ساخته شده

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
اینجوری که همه میگن همه تلویزیون رو نگا میکنن  پس کیا ماهواره نگا میکنن😆😆😑

حالا یکی سوال خبری یا فیلم دیگ میپرسه همه میگن کی تلویزیون ایرانو نگا میکنه

اگر له دوای مردنیشم دوباره زیندو ببمه‌وه.                          بی گومان حز ده‌که‌م دیسان هر کورد بم.                             نیشتمانیشم... کوردستان.                                              من دلداری کوردستانم ❤️🙂
حالا یکی سوال خبری یا فیلم دیگ میپرسه همه میگن کی تلویزیون ایرانو نگا میکنه

دفیقا 

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
وای مگه الان سرکار نمیره؟ 😂  پروفایل خودتی؟

نه

سرکار که میره منتها جومونگو شبا میزارن😅😅😅

وقتی که خونه هس

کنترلم دست منه ... اصلا نمیزارم هیچ فیلمی ببینه

بچم حسرت به دل جومونگ مونده 🤣🤣🤣🤣