2726
😂خسته نباشي دلاور  هنوزم استرس ميگيري وقتي قسمت هيجانيش مياد؟

دقیقا میگم نکنه اتفاق دیگه ای بیافته اینجا باید اون سرباز سفیده بزنه وسط پیشونی سبزه چرا نزد؟😂😐

دختری از جنس باران بی صدا در خود میبارد :)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونی از دیالوگای بعضی فیلما خیلی خوشم میاد 

وافعا واقعا بعضی فیلما رو بخاطر دیالوگاشون میبینم و تو دلم دست مریزاد میگم به نویسنده 

بیخیالِ دنیا بابا جان🌸بخند گیانم    https://t.me/ash_mast تیکر رسیدن به خواسته 
2728
وااای همسر منم هر سه تاشو😭

جومونگ و من فقط دوس ندارم ببینم چون از اول ندیدم درست ولی شماره بعدشو که افسانه بادها بود و دیدم باحال بود

کاربری قبلی:دختری_که_ستاره_شد💫
دقیقا میگم نکنه اتفاق دیگه ای بیافته اینجا باید اون سرباز سفیده بزنه وسط پیشونی سبزه چرا نزد؟😂😐

عا من وقتي براي باز هزارم خاطرات خون اشام ميديدم ميگفتم شايدم فلاني كه دفه قبل مرد ايندفه نميره😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اره منم خیلی دوست دارم. جالبه برامم تکراری نمیشه من از فیلم تکراری بدم میاد اما مختار همیشه تازگی د ...

امام حسین هیچیش قدیمی نمیشه قربونش برم

مختارکارخیلی قوی و خوش ساختی هست با بازیهایی جذاب و دیالوگایی محشر

برای من که همیشه تازگی داره

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
بچه ها راسته که بازیگراش شکایت کردن درمورد این که سالی ۳۰ بار پخشش میکنن؟   اینو زن داداشم گف ...

وا نبابا به بازیگرا چه مربوطه ،بازیگرا پولشونو گرفتن رفتن ،،مثل اینکه یه ساختمون خراب کنن کارگرها شکایت کنن 

اگ شکایتمی باشه کارگردان شکایت میکنن

وتو خدای اتفاق های محالی ❤️❤️❤️ خدای بزرگم بابت همه چیزای که خواستمو بهم بخشیدی سپاسگزارم 🙏 هزاران بار شکر ❤️
خیلی بدممم میادددد  اصلا  قلبم میگیره با این حال شوهرم میبینه  من میرم اتاق تو یوتی ...

😂😂😂😂وای جر منم تا شوهرم میزنه ک ببینه میگم اااااخ قلبم

فقط 23 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی؟خیلی نگرانم:)حالا نوبت منه ازتون بخوام واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید💙
عا من وقتي براي باز هزارم خاطرات خون اشام ميديدم ميگفتم شايدم فلاني كه دفه قبل مرد ايندفه نميره😁

وی تنها باقیمانده از ندیدگان خاطرات خون آشام است 😑🤣

دختری از جنس باران بی صدا در خود میبارد :)

شوهر من

کشته منو . شبا خواب مختار میبینم دیگه 

از اول محرم صداش تو خونمونه. شوهرم با تخمه میشینه پاش🙄

برای حل مشکلم یه صلوات مهمونم میکنی؟🤗🌸نه اسمم ساداته و نه متولد ۶۷ ام. متولد ۷۶ ام. فقط اولش همینجوری یه اسم گذاشتم که عضو سایت شم نمیدونستم نمیشه تغییرش داد🙄😅
2706