2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خوبه،من شوهرم آشپزه خیلی ایراد میگیره از غذاهام دیوانه شدم دیگه خودمم از آشپزی متنفرم 

منم عین توعم شوهرم از همه چی ایراد میگیره ولی من زیاد توجه نمیکنم و کار خودمو میکنم منم خیلی از کار خونه بیزار شدم ولی الان خدا روشکر چند هفته س فهمیدم حامله‌ام و دکتر استراحت داده همه کارا رو خودش میکنه و وقتی به همه کارا نمیرسه منو درک میکنه و یکم بهتر شده

خوبه،من شوهرم آشپزه خیلی ایراد میگیره از غذاهام دیوانه شدم دیگه خودمم از آشپزی متنفرم 

اگه ميخاي مث بيرونيا بشه پياز فراوون رنده كن اول

🌱خدايا هزاران مرتبه شكرت براي وجود عزيزانم🌱

من زرشک پلو هام عالیه

مرغ رو نیم ساعت با نمک و زرد چوبه و فلفل سیاه میزارم استراحت کنه داخل قابلمه با روغن کم سرخ میکنم دو طرفشو 

سرخ ک شد

مرغ هارو درمیارم یه پیازو ریز خورد یا رنده میکنم توی همون روغن سرخ میکنم سرخ و سبک شد بهش رب..هویج..فلفل دلمه اسلاید و یه حبه سیر اضافه مبکنم و یه استکان آب جوشیده بعدم مرغ هارو میزارم داخل سس ک یک ساعت با حرارت ملایم بپزه..

ده دقیقه آخر رغفرون یه تیکه کوچولو چوب دارچین میزنم چون پودر دارچین آب مرغ رو تیره میکنه...

تعریف نباشه هرکی میخوره عاشقش میشه

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خب وقتی میتونم ،پس چرا تلاش نکنم؟  🍃♥️  

مرغ و با زردچوبه و نمک سرخ میکنم

بعدش توو همون روغن پیاز سرخ میکنم رب میریزم یه مقدار ای میریزم میزارم مرغ بپزه اخرشم مرغ و باز سرخ میکنم 

یه موقع هاییی هم به جای رب زعفرون میزنم

روز های اینده قطعا بهترین روز ها هستند  ...... کاربر جدید نیسم کاربری قبلیم و ترکوندن
2738

اول داخل آب میذارم که کف و خون آب ازش خارج بشه بعد میشورم میذارم کنار

یه پیاز متوسط رنده میکنم یه کم که سرخ شد مرغ ها رو بهش اضافه میکنم و با فلفل سیاه و زردچوبه کامل سرخ میکنم بعد بهش هویج و فلفل دلمه ای خرد شده اضافه میکنم تفت میدم و در نهایت رب میریزم و تفت میدم.بعد آب در حدی که بپزه و یه آب مرغ غلیظ داشته باشم میریزم.وقتی آب ریختم بهش یه چوب دارچین کوچیک و سه حبه سیر اضافه میکنم و یه ربع آخر پخت یه کمی گلاب میریزم.نمک هم نیم ساعت بعد از شروع پخت میریزم

گاهی مرغهارو بعد از پختن داخل فر میذارم

بکشید ما را؛ ملت ما بیدار تر میشوند...گوشه گوشه ی این سرزمین لاله زاره🌷 ای قدس به تو از جان سلام🇵🇸نَصْرُ مِنْ الله وَ فَتْحٌ قَريب🇵🇸حُبُّ الْحُسِينْ يَجْمَعُنا💚ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم...هر کسی پیر شود از بر و رو می افتد،پیر میخانه ی ما اشرف مخلوقات است...سالها گریه به تو جرم تلقی میشد،روضه ی هر شب ما برکت روح الله است...💚امید غریبان تنها کجایی؟!دیشب به سرم باز هوای دگر افتاد/در خواب مرا سوی خراسان گذر افتاد/چشمم به ضریح شه والا گوهر افتاد/این شعر همان لحظه مرا در نظر افتاد/با آل علی هر که در افتاد ور افتاد... یه جا خدا در نهایت همدردی میگه:"و لَقَد نَعلَمُ اَنَکَ یَضیغُ صَدرُکَ بِما یَقولونَ" و ما میدانیم سینه ات تنگ میشود از آنچه میگویند...یعنی فکر کن اون لحظه ای هم که دلت از همه ی آدما میگیره خدا حسش میکنه...و به هنگام دلتنگی به آسمان نگاه کن،ما نگاه های تو را به طرف آسمان میبینیم...بقره/۱۴۴..."اَنا عِندَ قُلوب اَلمُنکَسِرَة"من نزد قلب های شکسته ام...به مو میرسه،اما پاره نمیشه،چون خدا هست...
من زرشک پلو هام عالیه مرغ رو نیم ساعت با نمک و زرد چوبه و فلفل سیاه میزارم استراحت کنه داخل قابلمه ...

اخ جون این رسپی مورد علاقم شد 😍😍😍دستت درد نکنه عزیزم

کاربری قبلی:دختری_که_ستاره_شد💫

مرغ رو‌تو‌ روغن سرخ کن بعد پیاز داغ و هویج و فلفل دلمه رو با رب گوجه تفت بده یه چوب دارچین کوچولو بنداز توش ادویه خورشتی هم کمی بزن  آب جوش بریز روش سست که جوشید بریز رو مرغات زیرشو کم کن بعد که پخت زیرش رو زیاد من تا آبش غلیظ شه بعد که خواستی خاموش کنی اگه زعفرون داشتی بریز توش با یه قاشق ابلیمو تازه معرکه میشه همیشه هر کی می‌خوره دستور پختش رو ازم می پرسه

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺
مرغ رو‌تو‌ روغن سرخ کن بعد پیاز داغ و هویج و فلفل دلمه رو با رب گوجه تفت بده یه چوب دارچین کوچولو بن ...

مرسی عزیزم وقت گداشتی ممنون😍

کاربری قبلی:دختری_که_ستاره_شد💫
دل انگیزه چقد😍مرسی عزیزم

فدای تو

مزه ش عاااالی میشه حرف نداره

بکشید ما را؛ ملت ما بیدار تر میشوند...گوشه گوشه ی این سرزمین لاله زاره🌷 ای قدس به تو از جان سلام🇵🇸نَصْرُ مِنْ الله وَ فَتْحٌ قَريب🇵🇸حُبُّ الْحُسِينْ يَجْمَعُنا💚ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم...هر کسی پیر شود از بر و رو می افتد،پیر میخانه ی ما اشرف مخلوقات است...سالها گریه به تو جرم تلقی میشد،روضه ی هر شب ما برکت روح الله است...💚امید غریبان تنها کجایی؟!دیشب به سرم باز هوای دگر افتاد/در خواب مرا سوی خراسان گذر افتاد/چشمم به ضریح شه والا گوهر افتاد/این شعر همان لحظه مرا در نظر افتاد/با آل علی هر که در افتاد ور افتاد... یه جا خدا در نهایت همدردی میگه:"و لَقَد نَعلَمُ اَنَکَ یَضیغُ صَدرُکَ بِما یَقولونَ" و ما میدانیم سینه ات تنگ میشود از آنچه میگویند...یعنی فکر کن اون لحظه ای هم که دلت از همه ی آدما میگیره خدا حسش میکنه...و به هنگام دلتنگی به آسمان نگاه کن،ما نگاه های تو را به طرف آسمان میبینیم...بقره/۱۴۴..."اَنا عِندَ قُلوب اَلمُنکَسِرَة"من نزد قلب های شکسته ام...به مو میرسه،اما پاره نمیشه،چون خدا هست...
2706