2733
2739

مرغ رو‌داخل اب میپزم

بعد از اینکه یکم از حالت خامی دراومد داخل روغن سرخش میکنم که کامل سرخ بشه

پیاز و سیر تفت میدم زردچوبه تفت میدم گوجه یا رب گوجه و فلفل دلمه ای و هویج هم بهش میزنم و مرغ رو باهاشون تفت میدم و اب میریزم در حدی که جا بیفته زیرشو کم میکنم

لایک نکنید ، اگر مخالف نظرمی ریپلای نکن، خوب باشیم💚                  💚توکلة علی الله💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرغ رو‌داخل اب میپزم بعد از اینکه یکم از حالت خامی دراومد داخل روغن سرخش میکنم که کامل سرخ بشه پیا ...

مرسی عزیزم این بار اینطوری درست میکنم

کاربری قبلی:دختری_که_ستاره_شد💫

من به شخصه پیاز نمیزنم و اینجوری مرغ رو تو اب میپزم بعد که کامل پخت تو روغن سرخش میکنم کامل که سرخ شد مخلوط رب گوجه و ابلیمو و نمک و فلفل رو به شکل سس بهش اضافه میکنم و میزارم جا بیفته و بعد تمام

من به شخصه پیاز نمیزنم و اینجوری مرغ رو تو اب میپزم بعد که کامل پخت تو روغن سرخش میکنم کامل که سرخ ش ...

جدی؟بدون پیاز بوش از بین میره؟

2740
اره خب یادم رفت بگم من پیاز رو سرخ نمیکنم ی پیاز کاملو اولش میندازم تو اب و اخرش که میخوام سرخ کنم د ...

آها منم همینکار میکنم ولی مثل زرشک پلو با مرغای بیرون نمیشه،دلم میخواد اونجوری شه🥲

2706