2733
2734
عنوان

تو رو حضرت عباس بیاید بگید چیکار کنم خیلی مهمه بیاید 😑

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 39 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانم اینا گردو دارن ولی خب هنوز نرسیده مال اونا 🤦‍♀️ الان چه طوری برم آخه 

خب اگه شوهرت نمیدونه اصلا بهش نگو که اورده قایم کن 

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
2728
میتونه به گردو اغشتش بکنه مثلا گردوها رو بندازه تو آب دعا ؟ رو مغز گردو هم اثر میزاره یا نه ؟

نمیدونم ولی احتیاط شرط عقله

واقعیت این است که ما برای رنج کشیدن آفریده شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم تنها راه ادامه دادن لذت بردن از این رنج هاست 
اگه شوهرت میخوای از نیتت خبردار نشه تا ندیده ببر بفروشش عوضش جدیدش رو بخر. چون هرطور شده شوهرت میفه ...

میتونه به گردو اغشتش بکنه مثلا گردوها رو بندازه تو آب دعا ؟

رو مغز گردو هم اثر میزاره یا نه

میتونه به گردو اغشتش بکنه مثلا گردوها رو بندازه تو آب دعا ؟ رو مغز گردو هم اثر میزاره یا نه

اره تاثیر داره 

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
2738

حالا که دعواتونه گردوهارو پس بفرست

اگر له دوای مردنیشم دوباره زیندو ببمه‌وه.                          بی گومان حز ده‌که‌م دیسان هر کورد بم.                             نیشتمانیشم... کوردستان.                                              من دلداری کوردستانم ❤️🙂
میتونه به گردو اغشتش بکنه مثلا گردوها رو بندازه تو آب دعا ؟ رو مغز گردو هم اثر میزاره یا نه

همینکه تو خونتونه هم میتونه اثر کنه

اگر له دوای مردنیشم دوباره زیندو ببمه‌وه.                          بی گومان حز ده‌که‌م دیسان هر کورد بم.                             نیشتمانیشم... کوردستان.                                              من دلداری کوردستانم ❤️🙂
شوهرم چون از اون بدش میاد نمیخوره  ولی به طلسم اعتقاد نداره  پدر و مادرم که به طلسم اعتق ...

عزیزم هرروز چهارقل و ایه الکرسی بخون و صدقه بده حتی اگر شده صد تومن دویست تومن!

یه بطری اب بردار سی بار سوره ی قدر رو بهش بخون و هیچ وقت نزار ابش تموم بشه و اب بریز روش البته باید مراقب باشی ابش توی فاضلاب نره چون حرمت داره. هم چشم زخم رو دور میکنه هم روابط رو خوب میکنه

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
2706