2737
2734

بچه ها پدرشوهرم الان اومد خونمون با یه مشمپا گردو گفت جاری دومیم داده که بده بهم 

من نمیخوام باهاش در ارتباط باشم کاری کرده کا حتی نمیخوام ببینمش حالا لینک اون یکی تاپیکمم میزارم پست دوم که ببینید باهام چیکارا کرده 

خودشم اهل طلسم و دعاست نگید خرافات منم اول اعتقاد نداشتم تا اینکه تاثیر طلسم رو واقعا دیدم 

حالا میخوام گردو رو نخورم چیکار کنم شوهرمم ازش نخوره 🤦‍♀️

تازه باید یه چیزی هم عوضش بهش بدم 😐وگرنه منت میزاره 

و سر یه بحث کوچولو پول گردو ها رو میخواد 😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گردو ها رو بده به یه فقیر یه بسته نبات هم بخر بده جاش

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
2728
😕😕😕😕من بودم تشکر میکردم

شمارش رو هم از گوشیم پاک کردم 

این جاری دومم  برو بخون باهام چیکارا کرده 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/9169585/دعوای-شدید-من-و-جاریهام-سوم-محرم-پارسال-الان-باهاشون-چه-طور-رفتار-بکنم

2738

اگه شوهرت میخوای از نیتت خبردار نشه تا ندیده ببر بفروشش عوضش جدیدش رو بخر.

چون هرطور شده شوهرت میفهمه که گردو دادن براتون.

اگرم شوهرت درجریان کارهای طلسم و اینجور چیزهاش هست بهش بگو درجریانش بزار تا اونم نخوره.

خدا روزی رسان بی نهایت من است❤️خدایا شکرت بابت همه داشته هام.الحمدالله.🤲

عزیزم طلسم و جادو یقینا وجود داره و توی قرآن و حتی سوره ی بقره هم درموردش ایه داریم. اگر میدونی این کارست خب نخورید ازشون. ولی دیگه اینقدر هم گیر نده به این چیزها که حساس بشی و زندگیت مختل بشه

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
شوهرم میگه من به طلسم اعتقاد ندارم  حتی با وجود اینکه حال بد روحی من رو هم دید  نمیدونم ا ...

راست میگن بچه ها ببر بفروش یه گردوی دیگه بخر که شوهرتم خورد نگران نشی

من با همتون دوستم و همتونو  دوست دارم 😘😘😘😘برای حاجتم یه صلوات میفرستی لطفا چرا به فهرست میگید لیست؟چرا به فراگیر میگید وایرال؟چرا به اندازه میگید سایز؟چرا به زمان میگید تایم؟چرا به زوج میگید کاپل؟چرا به ناز میگید کیوت؟چرا...با مرحوم فردوسی خصومت دارید
اگه شوهرت میخوای از نیتت خبردار نشه تا ندیده ببر بفروشش عوضش جدیدش رو بخر. چون هرطور شده شوهرت میفه ...

شوهرم چون از اون بدش میاد نمیخوره 

ولی به طلسم اعتقاد نداره 

پدر و مادرم که به طلسم اعتقادی نداشتن با دیدن وضعیت روحی و حال زندگی من اونا هم به طلسم جدایی اعتقاد پیدا کردن حتی 🤦‍♀️

2706