2733
2734
عنوان

چرا هرچی ختم و چله برمیداریم حاجت نمیگیریم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1528 بازدید | 86 پست
چله دعای مشلول امتحان کن ۶نفر حاجت گرفتن  یه نفر صبح بهم زنگ زد گفت ۵کیلو شیرینی خامه ایی گرفت ...

روزی چندبار؟

←⁩⁩میخواهم رویاهایم را به موهایم سنجاق  کنم🌈🌌🏩🔮🧸السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله ميشه  برات ى نادعلى مى خونم

عزیزم میشه لطفا برای منم دعا کنی مشکلاتمون حل بشه از بلاتکلیفی دربیام

←⁩⁩میخواهم رویاهایم را به موهایم سنجاق  کنم🌈🌌🏩🔮🧸السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)

درک نمیکنم اونایی رو که میگن شاید بخاطر گناه یا ترک واجب و... این شرایط پیش میاد. اونقدر آدمهای بی باک از گناه در اطرافمون هست که به هر چیزی به موقع میرسن و زندگی خوبی دارن. کلا قسمت بعضیها سختی و بعضیها راحتی ربطی هم به خوب و بد بودن آدمها نداره

.                                                                  
2742

من دارم می‌ترکم از غصه واقعا نمیتونم حکمت خدا رو درک کنم. بیماری خواهرم داره زره زره جونم رو میگیره.من معجزه می‌خوام از خدا . این همه معجزه ما هم یکی چی میشه خدا قدرتش رو داره

درک نمیکنم اونایی رو که میگن شاید بخاطر گناه یا ترک واجب و... این شرایط پیش میاد. اونقدر آدمهای بی ب ...

بزرگوار من منظورم در مورد شرایط استجابت دعا بود،بادتوجه ب چیزی ک مطالعه داشتم،اینکه بعضی غرق در گناه ،تو ثروت و فرصت هستن شما از کجا میدونی هیچ مشکلی تو زندگی شون نیست ،همین نی نی سایت نگاه کتی تند تند هی میان مینالن از مشکلاتی ک در کنارش هم شوهر پولدار دارن هم کل هیکل شون طلا و لباس و هرسال کلی هم سفر میرن ولی باز نالانن و دلشون خوش نیست،البته ک هرکس تعبیری از معنای خوشبختی داره شاید تعبیر بنده با شما و استارتر فرق کنه

یا خیرالحافظین افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد 
درک نمیکنم اونایی رو که میگن شاید بخاطر گناه یا ترک واجب و... این شرایط پیش میاد. اونقدر آدمهای بی ب ...

بله البته بعضی ها هم مثل خواهر خودم دسته گل، محجوب، عین ی فرشته پاک و معصوم ولی خیری از دنیا و زندگی دنیا ندیده ،بیماری امانشو بریده ،تنها آرزوش حسرت سالم بودن و راحت زندگی کردن هست ،ن شانس ازدواج داره ن حسرتش رو، چیزی ک برای خیلی از ماها مفت هست مثل سلامتی و قدرشو نمیدونیم ولی خواهرم آرزوشو داره ،کاش گاهی همین ها رو مرور کنیم کمی شکرگزار باشیم به جای نالیدن از نداشته هامون، تا کسی جای خواهر من نباشه نمیدونه چی میگم

یا خیرالحافظین افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد 
2740
 بله البته بعضی ها هم مثل خواهر خودم دسته گل، محجوب، عین ی فرشته پاک و معصوم ولی خیری از دنیا و ...

منم بهترین دوستم که دختر خیلی پاکی بود بخت خیلی بدی نصیبش شد و همش زجر کشید در طول مدت متاهل بودنش همش رضایت خدا مدنظرش بود آخرش جوان مرگ شد، بعد اون مطمئن شدم پاکی و خوبی و اینکه میگن هرکی مثل خودش نصیبش میشه همش کشکه، اون دختر خیری ندید و رفت، خیلی پاک بود

.                                                                  
 بله البته بعضی ها هم مثل خواهر خودم دسته گل، محجوب، عین ی فرشته پاک و معصوم ولی خیری از دنیا و ...

انگار خودم اینو نوشتم😭

از خدا می‌خوام هم خواهر من و هم خواهر شما و هم تمام مریض ها رو خدا شفا بده .دستشون رو بگیره. خواهرم مجرده ما هم قبلاً دغدغمون ازدواجش بود ولی الان😭فقط و فقط خدا سلامتیش رو به ما ببخشه دیگه هیچی ازش نمیخوایم

منم یادتون نره چقدر دلتون دریاست برای همه دعا میکنین‌ من همین الانش بار ۲۰ امیه که چله بخت گشا گرف ...

ان شاءالله كه خدا همه مشكلات و گرفتارى ها رو رفع و دفع و برطرف كنه و جميع زندگى ها رو سامون بده به حقانيتش قسمش ميدم

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…
عزیزم میشه لطفا برای منم دعا کنی مشکلاتمون حل بشه از بلاتکلیفی دربیام

حتما 

دعا گوى شمام هستم

براتون نادعلى مى خونم 

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…
حتما  دعا گوى شمام هستم براتون نادعلى مى خونم

ممنون گلم ان شاءالله حاجت روا باشین 

تو نی نی سایت ب نظرم درست نیست، این کار، ایشون هم شناختی از اخلاقیات و پسر شما ندارن  ب ه ...

میدونم عزیزم فقط باب آشنایی مختصر گفتم 

شاید قسمت هم بودن؟!

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤
پی وی صحبت کنیم بهتره عزیزم

بله عزیزم

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤
2706