2737
2734

سلام دوستان میخاستم دردو دل کنم من زندگیم خوبه اما خانواده شوهرم بدم میاد ازشون زبونشون خیلللللللی درازه هر چی دلشون میخاد شوخی جدی بار من میکنن ولی وقتی من یچیزی میگم انگار نباید بگم وکلی حرف درست میکنن شوهرمم قبول نمیکنه که حرفاشون بده میگه شوخی میکنن ..بچمم ۶ ماهشه..واقعا حس میکنم افسردگی گرفتم دیگه امیدی ندارم میگم من چجوری این زندگیو تحمل کنم تا کی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وقتی کسی بخاطر خونواده شوهرش حرص میخوره و ناراحته دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار

بابا این آدما ارزش ندارن بخاطرشون یه ثانیه ناراحت باشین. هرچی میگن ازیم گوش بیاد ازون گوش بره

من که خداییش خونواده شوهرم مثل خونواده خودمن حتی بهترن. ولی هرکی میناله میگم تو با بیخیالیت اونا رو حرص بده

بالاخره بعد 3 سال خدا به منم نی نی داد، درست وقتی که تو اوج ناامیدی بودم... خدایا شکرت......... به امید بارداری همه منتظرا

تنها راه کار اینه که جدی باشی 

به شوخی هایی که بهت برمیخوره نخندی

شوخی هم باهاشون نکنی 

من خودم خیلی آدم شوخی هستم ولی تجربه بهم یاد داده با هر آدمی شوخی نمیشه کرد روشون باز میشه حرمت هاهم از بین میره

2738
وقتی کسی بخاطر خونواده شوهرش حرص میخوره و ناراحته دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار بابا این آدما ارزش ...

اخه نمیشه که مثلا من رو بچم حساسم همه‌شون مسخرم میکنن صدتا حرف میزنن همش میام تنهایی گریه میکنم حس میکنم افسرده دارم میشم🥺🤦‍♀️

تنها راه کار اینه که جدی باشی  به شوخی هایی که بهت برمیخوره نخندی شوخی هم باهاشون نکنی  ...

اره واقعا شوخی نباید بکنی از اول رو دادم که الان هر چی دلشون میخاد میگن🤦‍♀️

شوهرمو چه کنم که ۲۴ ساعته جسبیده بهشون اصلااااااا بدی هاشونو نمیبینه!!!!!

اره بخدا شوهر منم اصلااااااا بدی هاشونو نمیبینه فقط کافیه یه کلمه از دهن می یه حرفی به شوخی دربیاد دیگه واویلاست چرا بی احترامی کردی چرا بی ادبی کردی ...واقعا دیگه کشش ندارم🤦‍♀️🥺

2706